petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ishal sorununu çözdük.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Boncuk tarafından 14 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    ishal sorununu atlattık çok şükür.buraya yazıyorum ki benim durumuma düşen olursa okusun.kuşun yemi vitakraft,kullandığım ilaçlar ise avidiare ve vitaform,doğal besinler kahve patates di.

şimdi 2 şey denedim hangisi iyi geldi bilmiyorum.

birincisi yemi değiştirdim.mavi boncuk aldım.sonuçta vitakraft iyi gelmiyorsa yemin kalite önemi kalmadı benim gözümde.hem mavi boncuğu daha severek yiyor.

ikincisi ise sulfamazettin ilacını kullandım 3 gün

yem ile ilaca aynı gün verdim.hangisi iyi geldi bilmiyorum.

2. Frate

Frate Guest

benım kuşlarda şüphelendim hemen suyuna yarım çay kaşığı kahve koydum ertesi gün altını temizledim sorun ortadan kalkmıştı ilaç falan kullanmadım ben kahve iyi geliyor ama yeni başlamışsa ...
    ilerleyen için bişey diyemiyorum ...
    geçmiş olsun

3. Yasin ZORLU

bende günlük takip ederim varsa bi sorun hemen kahve ertesi gün bişey kalmaz..

Sayfayı Paylaş