Karadeniz Pet

Kafes aldım sorunlarım var..

Leyla Sömür

Meraklı Üye
Arkadaşımın kömürlüğünde bir kafes vardı haliyle paslandı biraz.Kafesi aldım.Sorunlarım var.

1.Kafesin yemlik girişi yok.Napabilirim ?
2.Kafesin yuvalık girişi yok.Napabilirim ?
3.Kafes paslı ne tür boyayla boyuyabilirim fiyatı ne kadardır ?
4.Bu kafesten üretim kafesi olurmu ?

Lütfen yardımcı olun yavaş yavaş yılmaya başlıyorum artık maksadım üretim yapıp para almak değil benim içimde ufacık bi hobi haline geldi.SİZDEN ÇÖZÜMLERİ BEKLİYORUM..

http://i.hizliresim.com/4mRllJ.jpg
http://i.hizliresim.com/JLE22j.jpg

Bence Kafes çok küçük kapısı sınırlı üretim için sıkıntılı yeni bir kafes alırsanız daha iyi olur

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

aynı kafes yemlık suluklu 15 tl ye bulabılırsın bence ugrasmaya degmez kafesi boyarsan kuslar kazırsa zehırlenebılır saglık acısından sorunları olabılır kuslarınızın tavsıyem yenı bı kafes kusla bırlıkte alabılırsen daha ucuza alabılırsın benım tavsıyem bu

Yemligi icine takabilirsin arkasinda yeri var yuvaligi icine koyabilirsin ama kafesin kucuk cok az yer kalir telleri kesip yuvaligi guzel bi sekilde monte edebilirsin biraz kucuk ama uretim kafesi olur boya icin bise diyemicem ama benim tavsiyem boya alip ugrasacagna 15 tl ye bi tel kafes alabilirsin tel kafesler cok pahali degil

Bu kafese yapcağın masrafla bunun gibi 3 tane kafes alırsın, prinç telli kafeslerden al,, bunun içinde kuş beslerseniz hasta olacak sonra hasta iyi olsun diye vitamin. 5 kafes parası gider

Bu kafesle hiç uğraşmayın derim boyası falan sizi uğraştırır üstelik küçük.

Hiç yok eziyet etmeyin hayvanlara dar küçük kafeslerde :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

bu tahminimce kuş taşıma amaçlı kullanılan bi kafes..sahibinden.com da 20-25 liraya çok güzel kafesler var tabi kargo ücreti hariç...

Hepinize tek tek teşekkür ederim sağolun.
İnternetten sipariş vericem ama güvenli hiç bir site bilmiyorum link atarmısınız :)

Bazı petshoplar uygun fiyata verebiliyorlar bazıları ise küçük kafeslere 30 40 tl para istiyorlar sitelerde kapıda ödeme bulursanız 10 tl fark eder fakat piyasaya göre ucuz bulabilirsiniz zaten burada paylaşılmıştı bazı malzeme satan siteler alanlarda memnundu.

Bu kafes çok küçük tek kuş için bile küçük bence büyük kafes alın kuşlar rahat etsin yuvalık girişi yoksada telleri keserek yapabilirsiniz.

Arkadaşlar Merhaba bisey sormak istiyorum benim 3aylik cift muhabbetim var bunlara ne zaman yuva nijer vs koymaliyim

Bazi sitelerde filan yuvayi iki tane koyun yazıyor bunun bir faydası var mi yoksa uydurma mi

Geri