Karadeniz Pet

Kanadının içinde kan var

papatyam

Yeni Üye
Merhaba. Kuşum kafesine sadece yemek için girerdi. Bir haftadır çıkmak dahi istemiyor kafesten. Burnu kahverengi oldu ve bugün farkettim ki kanadının beyaz kısmı kan toplamış gibi. Ne olmuş olabilir yardımcı olur musunuz

Kan olduğuna emin misiniz? Fotoğraf net değil ama sanki derisi gibi görünüyor. Kuşların kanat bölgesinin o kısmında derileri görünür. Kuşunuz tüyde mi? Bir tık enerjisini kaybetmesi normaldir. Ceresinin kahverengi olma sebebi de, kızıştığı anlamına gelir. Normal bir durum.

Kan olduğuna emin misiniz? Fotoğraf net değil ama sanki derisi gibi görünüyor. Kuşların kanat bölgesinin o kısmında derileri görünür. Kuşunuz tüyde mi? Bir tık enerjisini kaybetmesi normaldir. Ceresinin kahverengi olma sebebi de, kızıştığı anlamına gelir. Normal bir durum.
Tüydeyse eğer enerjisini kaybetmesi normaldir demek istemiştim*

Teşekkür ederim. Kuşun teni değil tüylerin oluştuğu o beyaz çubuklar varya ucunda tüy oluyor onun ici kan dolu gözüküyor

Dışkısı nasıl? Ayrıca Tüy sağlığı için kaliteli bir B vitamini kullanın. Bt amin forte iyidir.
Dişkısı normal. Eşim bit olabileceğini düşündü sürekli kaşınıyor tüy döküyor. Evde var suyuna koyayım 💐 aslında yarın veterinere götürmeyi planlıyorum

Dişkısı normal. Eşim bit olabileceğini düşündü sürekli kaşınıyor tüy döküyor. Evde var suyuna koyayım 💐 aslında yarın veterinere götürmeyi planlıyorum
Kuşunuz tüyü girmiş olabilir. Kanlı tüy tüpleri her ne kadar sağlıklı olmasa da aslında görülebilen bir durum. Veterinere götürürseniz gelişmelerden haberdar ederseniz çok sevinirim :) inşallah bir şeyi yoktur miniğin 💐

Geri