petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Konuşturma ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yigitcandemirag tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Herkese merhaba arkadaşlar konuşturmak için neler yapığınızı nasıl uygulamalar yaptığınızı ve hangi kelimeleri kuşlarınızın ilk öğrendiğini öğrenmek istiyorum :)

2. Umut Türkpençesi

akşamları ışıgı kapat . kafesin yanında onunla konuş . sadece senin sesini duysun . konuşturmak için en güzel yöntem bol bol sohbet et onunla . :)

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    sık sık aynı kelimeleri tekrar ederseniz konuşacaktır genelde ç ve ş ile olan kelimeleri daha hızlı kapıyorlar cici kuş şıkıdım çavuş babacık vs

4. Agera

Agera Guest

ilk başta konuşturmak için düzenli olarak konuşmanız ve sık tekrar etmeniz gerekiyor , konuşmaya başladıktan sonra önünü alamıyorsunuz :D . Bizimki televizyondan duyduklarını ve ev içinde sık kullanılan kelimeleri kendi başına öğrendi. Mesela son zamanlarda çok fazla ses yapıyordu bende susturmak için ne ? ne var niye bağırıyosun gibi şeyler söylüyordum. Onları bile öğreniyorlar.

5. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Cicikuş en kolay söyledikleri kelime bıcırık, babacık, koş koş koş vb. İlk bunları öğrendi kuşum. Kuşu parmağınıza alıp cicikuş diye tekrar edin sabah ve akşam günde 2 kere yeter.

Sayfayı Paylaş