Karadeniz Pet

korkuyorum

• Konbuyu başlatan mehmet güzel
  • Başlangıç tarihi
M

mehmet güzel

Guest
MYE1k1.jpg
muhabbet kuşum acayip tüy döküyor ve bana çok zayıf gibi geliyor sert tüyleride çıkıyor ama normalmi ve kaç yaşında yardım bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:24 -->-> Daha önceki mesaj 19:23 --

b85vGm.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:25 -->-> Daha önceki mesaj 19:24 --

QXAPVg.jpg

korkulcak bişe yok yeni tüyleri cıkıyor eski tüylerinide atıyor sanırım 5-6 aylık bi kuş belki daha küçük te olabilir.

tüy dökümünde korkmana gerek yok . vitaminle destekleyebilirsin

Sadece tüye girmiş vitamin ve mama takviyesiyle cabuk atlatıcaktır korkulvk bişe yok

Umarım Benim Gibi Kızıştırıcı Yem Vermiyorsun? Dökülmesi Normal Hayvan Huysuzda Olur Çok Kaşinir Şimdi Dedikleri Gibi Vitaminle Destekle Hayvanı Yazık

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:29 -->-> Daha önceki mesaj 00:29 --

peki kaç yaşında olduğuna dair bilginiz varmı

1 Yaş Üstü Garanti Bana Sorarsan

6 ayliktan buyuk degil kus kafasindaki cizgiler bile duruyor daha ama yinede gozunude yakindan cekersen daha net bilgi alabilirsin

hocam gözünün irisinin küçük görünmesi aslında flaş kullanarak çektiğmden yoksa bu kadar küçük değil çizgileri bayağı duruyordu aldığımda iki ay falan oluyor 1 yaş üstü bana fazla geldi açıkçası

Geri