Karadeniz Pet

Kuşlarımda pankreas hastalığı mı var?

erdemd82

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar kuşlarımın dışkısı hafif beyazımsı bir şekilde sum 3-4 gündür. Acaba pankreas sorunu mu var? Ne yapabilirim? yem yemede hiç bir sıkıntıları yok.

https://imgyukle.com/i/ycEJPb

Evet Merve hanım kalamar kemiğini çok tüketiyor bu aralar. Benim bildiğim dişi kuşlar çok tüketir ama erkek kuş çok tüketiyor.
Kalamar değilde mineral blok tüketiminde dışkı böyle olabiliyor. Fazla tüketim varsa kalamarda bu renk vermiş olabilir. Probiyotik kullanıyor musunuz? Kullanmıyorsanız entrobac probiyotik temin edin. Faydası olur. Genel anlamda yemesi, içmesi, enerjisi iyiyse korkmayın ama dışkı takibini de elden bırakmayın.

Evet Merve hanım kalamar kemiğini çok tüketiyor bu aralar. Benim bildiğim dişi kuşlar çok tüketir ama erkek kuş çok tüketiyor.
Kalamar değilde mineral blok tüketiminde dışkı böyle olabiliyor. Fazla tüketim varsa kalamarda bu renk vermiş olabilir. Probiyotik kullanıyor musunuz? Kullanmıyorsanız entrobac probiyotik temin edin. Faydası olur. Genel anlamda yemesi, içmesi, enerjisi iyiyse korkmayın ama dışkı takibini de elden bırakmayın

Kalamar değilde mineral blok tüketiminde dışkı böyle olabiliyor. Fazla tüketim varsa kalamarda bu renk vermiş olabilir. Probiyotik kullanıyor musunuz? Kullanmıyorsanız entrobac probiyotik temin edin. Faydası olur. Genel anlamda yemesi, içmesi, enerjisi iyiyse korkmayın ama dışkı takibini de elden bırakmayın
Haftada 1 defa entrobac kullanıyorum. Dışkının etrafının çok sulu olması da korkutuyor beni.

Geri