Karadeniz Pet

Kuşum ağzından nefes alıyor

Biraz halsiz, mutsuz duruyor. Bazen çok neşeli bazen cok hareketsiz duruyor.

Top ile çok oynuyor. Eş zamanı geldi geçti gibi. Yalnız bırakmayıp bir eş mi alsam? İş güç derken son zamanlar da eskisi gibi ilgilenemiyorum da zaten. Yalnız bırakmak vicdanen acıtıyor beni. Ama evdekiler eş almamı istemiyor 😕

IMG-20230825-WA0006.jpg
IMG-20230825-WA0008.jpg

Aslında beklediğimden daha az bir kuyruk sekmesi var ama yinede kuşta bir problem olduğu belli çünkü kanat düşüklüğü var. Kilolu duruyor ama kendini kabarttığı için öyle duruyor da olabilir. Dışkısı nasıl?
Birde eş almayın çünkü bu kuş sağlıklı değil. Yeni gelecek kuş için risk olur ve bu kuş yeni kuşa enerji harcar, iyice kötü olabilir

Aslında beklediğimden daha az bir kuyruk sekmesi var ama yinede kuşta bir problem olduğu belli çünkü kanat düşüklüğü var. Kilolu duruyor ama kendini kabarttığı için öyle duruyor da olabilir. Dışkısı nasıl?
Birde eş almayın çünkü bu kuş sağlıklı değil. Yeni gelecek kuş için risk olur ve bu kuş yeni kuşa enerji harcar, iyice kötü olabilir
Dışkı resmi de yükleyim hemen. 2 yıldır benimle beraber ama son zamanlar da böyle oldu. Vitamin, probiyotik kullanımı biraz aksadı o yüzden geçici bir rahatsızlık olabilir belki.

Bir de 2 seferdir açık yem aldım. Sürekli olarak GardenMix alırdım ilk kez değişiklik yaptım bunlar olumsuz etkilemiş olabilir

Düzenli olarak Röhnfried vitamin ve probiyotik kullanırdım. 5 aydır ara verdim.
Ve topuna çok bağlandı onu alınca da böyle mutsuz oluyor. Toptan karşılık alamadığı için strese girmiş olabilir mi acaba

Merhaba kuşumun son durumu bu şekilde. Duruşu hala aynı. Aslında çok hareketli ama belli zamanlar da böyle duruyor. Günün yarısı böyle yarısı enerjik.

Geri