Karadeniz Pet

Kuşum gözünü kaşıyor

Öyküm

Yeni Üye
Hiçbirşeyi yoktu kuşumun elime aldığımda tek gözünü kaşıdığını farkettim gözü biraz tahriş olmuş neden oldu anlamadım sabah bişeyi yoktu yeni farkettim yardımcı olurmusunuz

Ekli dosyalar

• IMG-20230728-WA0002.jpeg
    IMG-20230728-WA0002.jpeg
    783.5 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG-20230728-WA0004.jpeg
    IMG-20230728-WA0004.jpeg
    712.7 KB · Görüntüleme: 19
İlerlemedi şükürler olsun daha iyi şuan biraz tedirgin oldum

Birde bugün sabah çok kaşınıyodu kafesini dezenfekte ettim şuan gayet iyi maşallah

İlerlemedi şükürler olsun daha iyi şuan biraz tedirgin oldum
Kuşunuzun tünekte yandan videosunu eklerseniz bir bakmak isterim. İlerlerse damla kullanırsınız. Birde çift kuş değilse o salıncakta pek rahat edemez. Bence normal bir salıncak alsanız hem daha kullanışlı olur hem de daha çok sevecektir :)

Kuşunuzun tünekte yandan videosunu eklerseniz bir bakmak isterim. İlerlerse damla kullanırsınız. Birde çift kuş değilse o salıncakta pek rahat edemez. Bence normal bir salıncak alsanız hem daha kullanışlı olur hem de daha çok sevecektir :)
Önerinizi dikkate alıcam teşekkür ederim 🙂🙂damla olarak ne kullanabilirim acaba

Önerinizi dikkate alıcam teşekkür ederim 🙂🙂damla olarak ne kullanabilirim acaba
İlerlerse gentagut göz damlası, teramisin göz kremi (hafif tabaka halinde) ya da bu durumdayken ılık çay ile çok nazifçe pamsuman yapabilirsiniz. Şimdilik damlaya gerek yok bence

İlerlerse gentagut göz damlası, teramisin göz kremi (hafif tabaka halinde) ya da bu durumdayken ılık çay ile çok nazifçe pamsuman yapabilirsiniz. Şimdilik damlaya gerek yok bence
İlginizden ötürü çok teşekkür ederim

Kuyruğunda anormal bir durum yok 🙂gözünü çektim direk 🙂🙂 teşekkür ederim tekrar hayırlı geceler 🙂🌼🌼🌸🌸

Geri