Karadeniz Pet

Kuşum ishal oluyor ve nedenini bilmiyorum

Var resmi yüklüyorum hemen.birde şuan ishal ve tedavi için neo teramycn kullanıyorum.iki gündür baya iyi geldi.ilacı kesip limonmu veriyim yoksa tamamen iyileşmesinimi bekliyim

aspur yerine şuan kafeste yulaf var.normal yemini çıkarıp sadece yulaf versem?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
yulafı tüy zamanı ver yarın alırsın aspur resım cok uzakdan cekılmış o yuzden bır sey dıyemem ama kusu elıne al karın bolgesıne üfle derının altı sarı ıse kuş yaglıdır anlarsın zaten

probiyotik almadım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:06 -->-> Daha önceki mesaj 01:11 --

veteriner ile konuştum.20 gün boyunca neo teramycn + vitamin ilacını kullanmamı söyledi.3 gündür kullanıyordum zaten.iyileşirmiş öyle dedi.

Son düzenleme:
Son resim dışkı resmi ona göre :D

4yjyzede.jpg

netynase.jpg

yhe2yruh.jpg

Kuşumun durumu budur.karnını üfledim rengi normal.yağlanma yok demek ki .17 gün daha neo teramycn kullanmam lazım

Dozu ne kDar olmalı bilen varmı ? Birde sağlıklı kuşa zararı dokuınrmu ? Yoksa kafesleri ayırıcam

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

dışkı normal ama kuş toparlak bıraz sankı yaglanma olmadıgına emınmısın.cok nadır ılacak kullandıgım ıcın doz konusunu bılmıyorum.

karnının deri rengi sarı veya yeşil değil.koyu bir rengi var.ilacıda yarım suluğa pirinç tanesi kadar koyuyorum.birde dışkısı normal olsa poposuna yapışır mı?

valla bana bıraz tombul geldı tuylerınden de olabılır
evet yapışabılır fiy bolgesındekı tuyler ıshalken muhteme yapışmıştır o yuzden normale donsene tuylerden dolayı yapısabılır ve kusun duruşuda popo tunege yakın duruyor o yuzden de yapısa bılır

8 marta kadar veterinerin dediğini yapıcam.işe yaramazsa ondan sonra başka yöntemleri denerim.inşallah bu ilaç sağlıklı kuşuma zarar vermez.

Geri