Karadeniz Pet

Kuşumun alt gagası koptu

omeryg

Yeni Üye
Dün akşam çok talihsiz bir olay yaşadım kuşumun alt gagası kapıya sıkıştı ve koptu çok kanama vardı. Veterinere götürdük hemen fakat gaganın yeniden çıkmasının zor olduğunu söyledi bir iki et parçası tutuyor sadece gagayı. Gaganın yeniden çıkma ihtimali var mıdır sizce ? Teşekkürler

Yem yemesinde sıkıntı var mı? Yem yemesini engelliyorsa öncelikle canını acıtmadan elle mama ile beslemeniz gerekecek. Yem yemesini engellemiyorsa o şekilde hayatına devam edecek. Kırıldıysa uzar. Ama bağlantısı koptuysa uzamaz diye düşünüyorum. Çok geçmiş olsun 🙏

Yem yemesinde sıkıntı var mı? Yem yemesini engelliyorsa öncelikle canını acıtmadan elle mama ile beslemeniz gerekecek. Yem yemesini engellemiyorsa o şekilde hayatına devam edecek. Kırıldıysa uzar. Ama bağlantısı koptuysa uzamaz diye düşünüyorum. Çok geçmiş olsun 🙏
Çok teşekkür ederim şuan veterinerde kalıyor elle besleme yapılıyor yem kıramıyor yani veterinerimiz protez gaga ihtimalinin olduğunu söyledi inşallah olur

Çok teşekkür ederim şuan veterinerde kalıyor elle besleme yapılıyor yem kıramıyor yani veterinerimiz protez gaga ihtimalinin olduğunu söyledi inşallah olur
İnşallah olur 🙏 veterinerde kalması çok iyi olmuş. Ve son durumdan haberdar ederseniz çok sevinirim.

Geri