Karadeniz Pet

Kuşumun arkasından kan geldi

ytrsvnc

Yeni Üye
Kuşumun arkasından durup dururken kan geldi neşesi falan yerinde yemini yiyor oynuyor dışkısı da normal sadece bazen sulu diski yapiyor be arkasını kaşımak için ağzını ve ayaklarini kullanıyor şuan kanama yok fakat neden olduğunu merak ediyorum

Ekli dosyalar

• IMG-20230315-WA0000.jpg
    IMG-20230315-WA0000.jpg
    88.1 KB · Görüntüleme: 10
Kan geldiğinde arkasını kaşıyordu onun için ayağını ve ağzını kullanıyordu oralarida kan olmuştu

Kuşun fotoğrafını atabilir misiniz?

Şuan fotoğraf atamıyorum ama yapabilirsem atacağım şuanda tüyleri falan temiz kendini de temizledi kanı gordugumuzde kafesini yemliklerini herşeyini temizledik mikrop olmasın diye normal görünüyor neşesi de yerinde dışkısı da yine fotoğraftaki gibi sadece o kanı gordugumuzde suluydu şimdi normal

Şuan fotoğraf atamıyorum ama yapabilirsem atacağım şuanda tüyleri falan temiz kendini de temizledi kanı gordugumuzde kafesini yemliklerini herşeyini temizledik mikrop olmasın diye normal görünüyor neşesi de yerinde dışkısı da yine fotoğraftaki gibi sadece o kanı gordugumuzde suluydu şimdi normal
Kan durduysa sorun yok. Ancak yara kaynaklı olup olmadığını kontrol edin. Bir daha nüksetmesi durumunda kanayan bölgeye mısır unu sürüp kanı durdurun. Şayet popo içinden bir kanaması varsa veteriner kontrolü şart olur. Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim. Bundan 5,6 ay önce çok az şişlik gibi birşey görmüştüm popo kısmında o zaman da kaşıyordu ertesi gün bıraktı kaşımayı. Bunu da akşam gördük kanı hemen durdu bı zaman kaşındı ayağıyla gagasıyla falan kaşıdı sonra bıraktı sabahına da hicbirsey yoktu kontrol ettik 3 gün geçti üstünden

Geri