Karadeniz Pet

kuşumun tırnağı kanamış

xlarchs

Meraklı Üye
Kuşum ben yokken nolmuş anlamadım tırnağı kanamış galiba kanı durmuş ama ne sürmem lazım iyileşmesi için

Ekli dosyalar

• A3C093DE-AE95-420B-90AB-A6CAE8072C24.jpeg
    A3C093DE-AE95-420B-90AB-A6CAE8072C24.jpeg
    152.5 KB · Görüntüleme: 9
  • F8491F17-247F-48FD-A4C9-CDA16CE8ABA2.jpeg
    F8491F17-247F-48FD-A4C9-CDA16CE8ABA2.jpeg
    904.1 KB · Görüntüleme: 9
Tırnağının yarısından kırılmış anladığım kaderıyla. Kanama şu an yok ama kendi kendine durduğu için biraz kan kaybetmiş ama tünekte duruyo şu an yemini suyunu vb içti. Tırmanabiliyo kafesinde. Önce kantaron yağı sürdüm 1 saat sonra falan da teramicyn sürdüm. 1 hafta boyunca bu şekilde ilacı uygulamayı düşünüyorum. Yarın da multivitamin vericem suyuna

Tırnağının yarısından kırılmış anladığım kaderıyla. Kanama şu an yok ama kendi kendine durduğu için biraz kan kaybetmiş ama tünekte duruyo şu an yemini suyunu vb içti. Tırmanabiliyo kafesinde. Önce kantaron yağı sürdüm 1 saat sonra falan da teramicyn sürdüm. 1 hafta boyunca bu şekilde ilacı uygulamayı düşünüyorum. Yarın da multivitamin vericem suyuna
Aynen dediğiniz uygulamaları yapın. Kanarsa direkt ayağını mısır ununa batırın, önceliğiniz her zaman kanı durdurmak olsun. Yemini suyunu tüneğine yakın yere asın. Geçmiş olsun.

Aynen dediğiniz uygulamaları yapın. Kanarsa direkt ayağını mısır ununa batırın, önceliğiniz her zaman kanı durdurmak olsun. Yemini suyunu tüneğine yakın yere asın. Geçmiş olsun.
teramisin sürüyorum da ayağına sürdükten sonra ayağını ağzıyla oynadı biraz kuşu zehirler mi sizce?

Geri