Karadeniz Pet

Muhabbet kusu isirma

Sumeyye6

Yeni Üye
Muhabbet kuşum bNa geldiğinde kanadi kırıktı ama asla ısrmjıyordu ciftlestikten sonra hem konuşmaya hem ısırmaya başladı çok can yakıcı derecede neyapabilirim bu kanat acısını çektiği için felan mi

Ekli dosyalar

• Snapchat-229858789.jpg
    Snapchat-229858789.jpg
    738.4 KB · Görüntüleme: 9
Nasıl tepki vermim koparıyor heryeri kanattı vallaha kanadi kirik acı mi çekiyor diye düşünüyorum ama bilmiyorum napacam çünkü hep omzumuzda eli uzatınca ısırmaya basliyor bu ısırması yuzunden bir yavrusunu oldurecekti kafası yaralı suan

Nasıl tepki vermim koparıyor heryeri kanattı vallaha kanadi kirik acı mi çekiyor diye düşünüyorum ama bilmiyorum napacam çünkü hep omzumuzda eli uzatınca ısırmaya basliyor bu ısırması yuzunden bir yavrusunu oldurecekti kafası yaralı suan
Size geleli kaç gün oldu? Kanadı kırıksa tedavi altına alınmadı mı?

Kanadi bana geldiğinde kirikti ve ozaman tedavi altına alinmamis bana geleli 6 7 ay oldu bu isirma davranışı ciftlestiktwn sonra fazla oldu ondan önce asla isirmazdi elimizi uzattıkça gelirdi

Kanadi bana geldiğinde kirikti ve ozaman tedavi altına alinmamis bana geleli 6 7 ay oldu bu isirma davranışı ciftlestiktwn sonra fazla oldu ondan önce asla isirmazdi elimizi uzattıkça gelirdi
O kırık kanat çoktan kaynamıştır. Uçamıyorsa yanlış kaynamıştır. Ağrı çektiğini sanmıyorum. Dediğim gibi kızıştıklarında yani çiftleşme dönemlerinde davranış, değişikliği görülüyor. Isırması da bu yüzdendir. Eğer tepki verirseniz bu davranışını pekiştirirsiniz. Ve belki de geçici bir durum olan ısırmasını, kalıcı hale getirebilirsiniz.

Geri