Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum kafes tabanında

Kuş öldü an itibari ile neden öldü acaba yemek yemediği için mi

Başınız sağolsun..
Tabana inen kuş için artık geç kalınmış diyebilirim. O saattten sonra evde sadece kursak beslemesi yapılmalıydı. Hastaydı muhtemelen bu yüzden iştahtan kesildi ve beslenemediği için de fazla dayanamamıştır.
Diğer kuşu mutlaka gözlem altında tutun. Ve ölen kuşun temas ettiği şeyleri direkt çöpe atmanızı öneririm. (Mineral blok,gaga taşı vs.)

Başınız sağolsun..
Tabana inen kuş için artık geç kalınmış diyebilirim. O saattten sonra evde sadece kursak beslemesi yapılmalıydı. Hastaydı muhtemelen bu yüzden iştahtan kesildi ve beslenemediği için de fazla dayanamamıştır.
Diğer kuşu mutlaka gözlem altında tutun. Ve ölen kuşun temas ettiği şeyleri direkt çöpe atmanızı öneririm. (Mineral blok,gaga taşı vs.)
beslemeyi yaptım irmik bisküvi probiyotik ılık su karıştırıp yine fayda etmedi öldü 15 dk sonra felan 2 gün önce aldım almadan önce satıcıda mı hastalığı kapmış

beslemeyi yaptım irmik bisküvi probiyotik ılık su karıştırıp yine fayda etmedi öldü 15 dk sonra felan 2 gün önce aldım almadan önce satıcıda mı hastalığı kapmış
Sizin evde cereyanda kalma gibi durumlar olmadıysa yüksek ihtimalle geldiğinde hastaydı.

Cereyanda kalmadı 3 saatte 1 5-10 dk açıyorum camı ama cam ile kapı arasında değiller
Anladım. Dediğim gibi hastaydı belki de. Diğer kuşu gözlem altında tutun. Ve cereyanda kalmasa bile havalar biraz soğuk dolayısıyla 3 saatte bir açmanızı önermem. Kuşu başka odaya alıp, odayı havalandırıp sonra kuşu odaya geri getirmek daha sağlıklı olacaktır.

Geri