Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşum yumurta yapacak mi??

Hıdırr

Yeni Üye
Merhabalar, dişi muhabbet kuşum da yumurta belirtileri vardı ve uzun süredir böyle bugun yine baktığımda yumurta belirtileri sürüyor eşiyle cok iyi anlaşıyorlar ve hemen hemen her gun çiftleştiklerini görüyorum ama bir turlu yumurtlamadi sebepleri nelerdir

Haftalar geçti ama her gün çiftleştiklerini görüyorum.

Evet, bugün yerlerini daha aydınlık bir yere ve yükseğe astim cok beğendiler galiba ilk 20 dkkada çiftleştiklerini gördüm umarım burda her sey yolunda gider.

Evet, bugün yerlerini daha aydınlık bir yere ve yükseğe astim cok beğendiler galiba ilk 20 dkkada çiftleştiklerini gördüm umarım burda her sey yolunda gider.
Şimdiye kadar yumurtlaması lazımdı o zaman. Yumurtlamadıysa demekki yanıltmış. Ve döllenme gerçekleşmemiş olabilir. Bununda bir sürü sebebi var. Popo tüylerinden tutun, sperm verimsizliğine, duruşuna, vitamin eksikliğine kadar liste uzar.

Dişi muhabbet kuşum ciftlesirken tunekte duramıyor düşüyor ne yapmalıyım

Dişi muhabbet kuşum ciftlesirken tunekte duramıyor düşüyor ne yapmalıyım
Tünekler ahşap ve kalın tünek, ayrıca sabitse yani sallanma durumu olmadığı halde duramıyorsa; kare şeklinde çiftleşme tünekleri var. isterseniz onlardan alın yada ayaklarına zarar gelmeyecek şekilde iki tüneği yan yana takın.

Geri