Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun Gaga Yanında ki Yarık ?

mhmtugur26

Yeni Üye
Yeni aldığım muhabbet kuşumun gagasinin yanında yarık gibi bir şey var. Hatta bu yüzden adını çirkin koymayı bile düşünüyorum. Ama bir şey mi var acaba diye sormak istedim?

Ekli dosyalar

• IMG20220911131305-min.jpg
    IMG20220911131305-min.jpg
    522 KB · Görüntüleme: 36
Yarık dediğiniz şey gözükmüyor. Ben bir şey göremedim yani. O yerin fotoğrafını çizerek atarsanız daha iyi olur

Gaga yanındaki boşluktan bahsediyorsunuz sanırım. Bir şey değil sadece tüyü çıkmamış.

Bu konu hastalık vs olmadığından izninizle bir şey merak ettim onu sormak istiyorum.
@Tombiş siz diğer forumda da varsınız sanırım. İsminiz ne acaba orada, tanışmıydık sizinle? :)

Yarık dediğiniz şey gözükmüyor. Ben bir şey göremedim yani. O yerin fotoğrafını çizerek atarsanız daha iyi olur
Resmi büyütürseniz daha iyi gözüküyor. Evde olsam daha çok resmini atardım da.

Ekli dosyalar

• IMG_20220911_185206-min.jpg
    IMG_20220911_185206-min.jpg
    714.1 KB · Görüntüleme: 30
Gaga yanındaki boşluktan bahsediyorsunuz sanırım. Bir şey değil sadece tüyü çıkmamış.

Bu konu hastalık vs olmadığından izninizle bir şey merak ettim onu sormak istiyorum.
@Tombiş siz diğer forumda da varsınız sanırım. İsminiz ne acaba orada, tanışmıydık siz
Hastalık olmasın da çok sevdim bu kuşu. Sevdikçe ağzını açıyor aptal. Adını da çirkin mi koysam 😂

Hastalık olmasın da çok sevdim bu kuşu. Sevdikçe ağzını açıyor aptal. Adını da çirkin mi koysam 😂
Hastalık değil tüyü çıkmamış gibi duruyor, asıl siz kuyruğuna daha çok dikkat edin.
Sevmenize çok mutlu oldum :) Olabilir valla çirkin kelimesini çok iyi söyler hem 😅bakışlara bakılırsa çok cin bir kuş, yaramazlık kanı var gibi duruyor 😂

Yaramazlık var biraz hareketli yani 😂 kuyruk neden bu kadar önemli? Bana normal geldi ama ne olur ki küçük olsa ?

Yaramazlık var biraz hareketli yani 😂 kuyruk neden bu kadar önemli? Bana normal geldi ama ne olur ki küçük olsa ?
Kuyruk yaşına göre kısaysa bir tüy problemi olabilir. Uçmasını vs de etkiler. Ama belki salmada sorun yaşamıştır çünkü kanatlarında sorun yok gibi. Biraz bekleyelim en iyisi

@Tombiş siz diğer forumda da varsınız sanırım. İsminiz ne acaba orada, tanışmıydık sizinle? :)
Yok hayır orda hiç denk gelmedik 🖐🏻🙂

Kuyruk yaşına göre kısaysa bir tüy problemi olabilir. Uçmasını vs de etkiler. Ama belki salmada sorun yaşamıştır çünkü kanatlarında sorun yok gibi. Biraz bekleyelim en iyisi
Kafese ilk okuduğumda baya hızlıydı yerden bir anda kafesin tavanına ucabildi. Uçamasa bunu yapamazdı bence. Diyelim sorun olucak ne yapmalıyım? Veteriner çözebilir mi bu durumu

Kafese ilk okuduğumda baya hızlıydı yerden bir anda kafesin tavanına ucabildi. Uçamasa bunu yapamazdı bence. Diyelim sorun olucak ne yapmalıyım? Veteriner çözebilir mi bu durumu
Genetik bir sorunsa çözemez ama öyle bir duruma benzemiyor. Siz kaliteli bir B vitamini verin, bekleyin bakalım uzayacaktır zaten sorun yoksa

Geri