Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun göz kenarı kızardı

mevlut61

Yeni Üye
16859756804255582849961567507663.jpg
merhaba benim kuşumun 1 gözü böyle oldu da biraz araştırdım teramicin krem sürün felan diyorlar ama sormak istedim burayada sizce surmelimiyim. Nezlemi yoksa ne onuda bilmiyorum.

Sol bacağı kırık o yüzden öyle ya. Pek tutamıyoruz ondan olduğu yerde çekmek istedim kusura bakmayin

Estağfurullah, tünekteyken kuyruk sekmesine bakmak istemiştim. Üst solunum yolunda problem olunca bu şekilde göze yansıyor o yüzden kuşun kuyruk sekmesibi, nefesini vs gözlemde olun.
Ayağı uzun zamandır mı öyle, yanlış mı kaynadı?

Uzun zamandır öyle yani yanlış kaynadı bizim ilçede veterinerler kuşa bakmıyor malesef birşey yapamadım

Estağfurullah, tünekteyken kuyruk sekmesine bakmak istemiştim. Üst solunum yolunda problem olunca bu şekilde göze yansıyor o yüzden kuşun kuyruk sekmesibi, nefesini vs gözlemde olun.
Ayağı uzun zamandır mı öyle, yanlış mı kaynadı?
Tekrardan merhaba ben gözüne dediğiniz gibi gentagut damlasını damlattımda şuan gözü iyi gibi ama sanki kuyruk aşağı yukarı doğru hareket ediyor tünekteyken biraz araştırdım solunum yolunda sorun olabilir felan diye gördüm elma sirkesi damlattım suyuna içirdim ama başka ne yapmam lazım yardım edermisiniz.

Birde dal darısı yerken ses çıkarmıyor ama normal yem yerken vik vik sesler çıkarıyor.

Abla hayatta durmaz hassas terazide yani imkansız gibi birşey 😄

Geri