Karadeniz Pet

Mutsuz Aile Tablomuz

Muhabbete bende dahil olayım dedim.. Gülmedim dersem yalan olur. Keyfim yoktu yerine getirdiniz.. Çok sağol Sakuram nickli arkadaşım.. Bende kendi tecrübem den sana bir şey diyeyim o zaman. Benim çiftimde 4'buçuk yıl hiç eşleşme olmadı. Sorun dişideydi ben değişmedim o benim kızımdı artık. Kaşıma yem kusma boldu ama çiftleşme olmadı 4'buçuk yıl sonra beklenen oldu. düşün yumurtalar da geldi derken hiç bir yumurta döllenmemişti. Yumurtaları aldım yuvadan.. Sonra kızımı kaybettim. Yeni dişi aldım. Şimdi bende çiftleşsinler torun sahibi olayım diyorum bakalım..
*Acele etme.. Takip et.. Onlara biraz zaman ver olur mu. 4'buçuk yıl beklemiş biri olarak bunu diyorum sana..
İltifatlarınız için çok teşekkür ettim İnşe'Allah gülüşünüz daim olur arkadaşım :) Ya benim 4 yıl olur mu sizce :D:D

Sen 1 haftada sabirsizliktan catladin 4 yil bekledigini dusunemiyorum :)

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gülüyorum inanın.. 4'buçuk yıl beklemek Sakuram nickli arkadaşım sana göre değil.. Bir haftada gelin güvey olsunlar bebiş isterim diyorsun. Bunlarda da aşk olmazsa olmuyor.. Hele kızlar erkeği sevmeli kapris had safhada kızlarda.. Dilerim çok yakın zamanda bebişlerin olur

gülüyorum inanın.. 4'buçuk yıl beklemek Sakuram nickli arkadaşım sana göre değil.. Bir haftada gelin güvey olsunlar bebiş isterim diyorsun. Bunlarda da aşk olmazsa olmuyor.. Hele kızlar erkeği sevmeli kapris had safhada kızlarda.. Dilerim çok yakın zamanda bebişlerin olur
Evet gerçekten ama gerçekten çok kaprisliler, bu normal mi? Harika bir teşhis yahut anlatım tarzı dişi için kaprisli demek, gerçekten öyleler. Olur mu sizce bizimkilerin çiftleşmesi? Ne kadar zaman alır bir tahmin verir mısınız lütfen?

İnsanlarda oldugu gibi mubislerdede disiler kaprisli maalesef

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bu konuda aşırı şansız biriyim.. Defalarca yavru almışlara sormalısın bence... Bebiş almayı çok istiyorum ama olmuyorsa da zorlamıyorum çünkü erkek ve kızımın varlığı yetiyor.. Ama sen çok istiyorsun... Sana şunu diyebilirim. Tam bilgim yok o nedenle sorayım oğlan ve kız hangisi önce sende vardı yada ikisini aynı anda mı sahiplendin bilmiyorum.. Bu işin kolay yolu dişi eşini mutlaka kendi seçmeli ve dişi kızgınlık döneminde olmalı ki eşleşme için erkeğe kapris yapmasın. dişinin kaprisi normal..

Evrim bey lütfen tüm bayanları aynı kefeye koymayalım.. :( Bir bayan olarak en nefret ettiğim şeydir.. Her bayan bir olmuyor.. Mubişlerde dişilerde %99 u kaprisli ama.. Bu doğalarında var..

Ben bu konuda aşırı şansız biriyim.. Defalarca yavru almışlara sormalısın bence... Bebiş almayı çok istiyorum ama olmuyorsa da zorlamıyorum çünkü erkek ve kızımın varlığı yetiyor.. Ama sen çok istiyorsun... Sana şunu diyebilirim. Tam bilgim yok o nedenle sorayım oğlan ve kız hangisi önce sende vardı yada ikini aynı anda mı sahiplendin bilmiyorum.. Bu işin kolay yolu dişi eşini mutlaka kendi seçmeli ve dişi kızgınlık döneminde olmalı ki eşleşme için erkeğe kapris yapmasın. dişinin kaprisi normal..
Hmm.. Siz benim konularımı bilmiyorsunuz o zaman tamam :) Erkek olan bende olan bir kuştu devamlı. Dişiyi sonradan aldım ve kızgın bir dişi salma da seçtim ayrı kafese koyduk erkek ve dişiyi. Öpüştüler aldım geldim iyiler bayağı, konularıma bakma şansınız varsa bir göz atabilirsiniz :)

Ben bügün değişik bir şey yaptım arkadaşlar, evde misafirim geldi dün ve yeni aldığı dişi bir yavrusu vardı. Dün hep gördüler birbirlerini benim çiftim kafeste o yavru dışarda erkek olan kuşuma yaptığım salıncakta idi. Onum dışında bugün yaptığım meseleye gelelim; ben bu yavruyu yuvalıktan içeri kafese saldım. Kafese girdi benim çiftler uçuştu kaçtı. Dişi yavruyu gagaladı yer yer. Erkekte başta öyle yaptı. Sonrasında bu yavruya ayak atmaya çalıştı, yavru izin vermedi tabiki bağırdı. Erkeğe aldığım eş kızgın bir kuş bu arada

Sizce bu yaptığım şeyin bir zararı var mıdır?

Sen hem yavru istiyorsun hem kafese başka kız atıyorsun :) oldu mu şimdi... (konularına neti açtığımda bakacağım şimdi telefondan zor olacak)
*senin çiftler dilerim biran önce eşleşir. Dişi kızgın ve oğlumu kendi seçti salmada diyorsun tamam o zaman.. Biraz sabırla olur inş.. Sen ben gibi 4'yıl beklemezsin.. :) dişi oğlumu seçmemişti dişiyi ben kendim seçip eve getirmiştim. Bizde ki durum sizde yok..

Ben bu konuda aşırı şansız biriyim.. Defalarca yavru almışlara sormalısın bence... Bebiş almayı çok istiyorum ama olmuyorsa da zorlamıyorum çünkü erkek ve kızımın varlığı yetiyor.. Ama sen çok istiyorsun... Sana şunu diyebilirim. Tam bilgim yok o nedenle sorayım oğlan ve kız hangisi önce sende vardı yada ikisini aynı anda mı sahiplendin bilmiyorum.. Bu işin kolay yolu dişi eşini mutlaka kendi seçmeli ve dişi kızgınlık döneminde olmalı ki eşleşme için erkeğe kapris yapmasın. dişinin kaprisi normal..
Aslında bu konuda da ben biraz resim atmışım ve anlatmışım çiftimi.
Sen hem yavru istiyorsun hem kafese başka kız atıyorsun :) oldu mu şimdi... (konularına neti açtığımda bakacağım şimdi telefondan zor olacak)
*senin çiftler dilerim biran önce eşleşir. Dişi kızgın ve oğlumu kendi seçti salmada diyorsun tamam o zaman.. Biraz sabırla olur inş.. Sen ben gibi 4'yıl beklemezsin.. :) dişi oğlumu seçmemişti dişiyi ben kendim seçip eve getirmiştim. Bizde ki durum sizde yok..
Kafese saldık ikisini de. Bu dişiden önce 4 dişi denemiştik fakat olmamıştı. Erkek dişiye yanaşsa da bir süre sonra ayrı yerlerde ya da ilgisiz duruyorlardı birbirlerine ama bu dişi ile anlaştılar öpüştüler. Eve getirdiğim günden itibaren sarı oğlan dişiyi kaşıyordu. Dişi hiç kaşımıyordu. 3. Gün de dişi de kaşımaya başladı ve erkek dişiyi besliyor. Anlaşıyorlar. Birkaç kez ayırdığımda dişi koşa koşa erkeğin yanına gidiyor birleştirdiğim an. Ama dışı henüz ayak atma durumunda vs istekli davranmıyor gagalıyor erkeği ve hiç yuvalık ile ilgilenmiyor. Bir ara erkek yuvalığın çubuğunu kemiriyordu içine ötüyordu yankı sesini sevdiği içindir belki dedim ama sanırım erkek dişiyi yuvaya girmeye ikna edecek olanmış ondandır dedi bir ustamız fakat işte tedirginim neden dişi izin vermiyor çiftleşmeye diye

Mubişler de dişiler böyle maalesef aşk olmazsa olmuyor :) senin çiftin baya haşır neşir yuvayı da takmışsın sana biraz sabretmek kalmış... Takip et onları.. İlla olacaktır..

Geri