Karadeniz Pet

Mutsuz Aile Tablomuz

Mubişler de dişiler böyle maalesef aşk olmazsa olmuyor :) senin çiftin baya haşır neşir yuvayı da takmışsın sana biraz sabretmek kalmış... Takip et onları.. İlla olacaktır..
Aşk var mı peki bizde acaba hanımefendi aşık olamamış mı benim güzel sarı oğlana :D

Profilde ki resimde ki sarı yakışıklı oğlan mı? Ona aşık olunmaz mı hiç maşallah çok tatlı.. Gönül bu malum.. :) kime nasıl konur bilemem.. Aşk var mı yok mu sen gördüğün için bilebilirsin..

Profilde ki resimde ki sarı yakışıklı oğlan mı? Ona aşık olunmaz mı hiç maşallah çok tatlı.. Gönül bu malum.. :) kime nasıl konur bilemem.. Aşk var mı yok mu sen gördüğün için bilebilirsin..
Konu da ki resimlere bakar mısınız? Konuyu baştan sona okuyun bu konuyu :D

20170325_010129.jpg
20170323_013026.jpg
20170325_010220.jpg
20170325_130620.jpg
20170325_010129.jpg
20170323_013026.jpg
20170325_010220.jpg
20170325_130620.jpg

Oğluna bayıldım.. Ona ben bile aşık oldum :) maşallah çok tatlı.. Dişi mubiş kızgın hakikaten.. Oğlanla anlaşıyorlar resimlerde görülen o.. İyiler ben olur gözüyle bakıyorum.. Bebişleri çok tatlı olur bu çiftin.. Sen olacak olanı yapmışsın zaten.. Oğluna onunla anlaşan kızgın bir dişi almışsın gerisi onlara ve şansa kalmış..

Resimlerde görüldüğü gibi erkek çok güzel kur yapıyor. Bazen dişi erkeği kafeste kovalıyor ama anlamıyorum nedendir çünkü erkek kaçıyor:D Dişi çiftleşmeye izin vermiyor yuvaya girmiyor tek sıkıntım bu

Oğluna bayıldım.. Ona ben bile aşık oldum :) maşallah çok tatlı.. Dişi mubiş kızgın hakikaten.. Oğlanla anlaşıyorlar resimlerde görülen o.. İyiler ben olur gözüyle bakıyorum.. Bebişleri çok tatlı olur bu çiftin.. Sen olacak olanı yapmışsın zaten.. Oğluna onunla anlaşan kızgın bir dişi almışsın gerisi onlara ve şansa kalmış..
Allah ın izniyle olur diye düşünüyorum bende evet ama işte gerginliğin hatsafhada. Tam bir kaynana gibiyim oğluna kız alan kaynanalar ahh :D

Kaç aydır ciftlessinler diye bekledigim ciftlerim var opusup kasimaktan daha oteye gitmediler daha yeni 1 cift yubaya ilgi gosterdi ondada erkek kus girdi yuvaya disiyi ikna etmek icin :) 1 hafta daha cok erken

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Resimlerde görüldüğü gibi erkek çok güzel kur yapıyor. Bazen dişi erkeği kafeste kovalıyor ama anlamıyorum nedendir çünkü erkek kaçıyor:D Dişi çiftleşmeye izin vermiyor yuvaya girmiyor tek sıkıntım bu
Oyun yapiyirlar benim ahiw cifttede disi erkegi kovaliyor bazen

Samsungta duzenlemeyi bulamadim taptalkta show cift olacakti o

En azından güldürebiliyorum demekki, sadece çiftleştiremiyorum sanırım :D Şimdi dişi kuş benim zorumla mı girdi yani bu bir gelişme sayılmaz mı? :D Nasıl salayım dışarı mı salayım? Siz benim kuşları biliyor musunuz ona göre mi diyorsunuz usta? Ne yapayım şimdi ben dipçik gibi olan kuşlarıma mama dayıyorum kafesten hiç çıkarmıyorum gayet iyiler samimiler falan filan çok şey ona rağmen mi salayım?
Onlar sadece kanka

Geri