petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Nefes alırken ara sıra kuyruk sallama ve göğsün inip inip kalkması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emire Yıldız tarafından 5 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Emire Yıldız

Emire Yıldız New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar, kuşuma uzun süredir süren solunum yolu rahatsızlığı ve burun akıntısı sebebiyle 4 gündür Tylan veriyorum ama kuşun hala kuyruk sallaması ve göğüs pompalanması devam ediyor. Tylan tedavisini yarın keseceğim, 5 gün oldu. Daha ne yapabilirim? Bu sorunu nasıl çözebilirim? Suyuna pekmez koymak bu işi çözer mi?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:04 -->-> Daha önceki mesaj 19:02 --

Ve kabız oldu. Dışkısı çok siyah. Antibiyotiğin etkisiyle olabilir mi?

2. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    5 gün daha devam edin, geçmezse ornimix alın...

3. Emire Yıldız

Emire Yıldız New Member

Beğenileri:
    0
    Ama verilen tedavi süresine yani 5 güne uyun diyor ilaçlarda. Yoksa ilerde kuş tedaviye cevap vermiyormuş. Bu konuda ne diyorsunuz?

4. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    ben siyah nokta hastalığı için 10 gündür kullanıyorum, merak etmeyin, 5 gün daha uzatın, daha sonra suya 1 gün yoğurt suyu ekleyin, sonrada 3 gün vitamin verin...

Sayfayı Paylaş