Karadeniz Pet

Sonunda muradıma erdim. :)

• Konbuyu başlatan Sevtap DERİN
  • Başlangıç tarihi
Günlerden 6 kasım 2013 Sevtap ablanın torunlarının fotoğrafını görüyoruz :D. Artık Sevtap abla değil Sevtap nene. Yavrular anne diye değil nene nene diye bağırıyor :D

Günlerden 6 kasım 2013 Sevtap ablanın torunlarının fotoğrafını görüyoruz :D. Artık Sevtap abla değil Sevtap nene. Yavrular anne diye değil nene nene diye bağırıyor :D

ahahahaa ay var ya ne kadar kötüsün. :D Kutsal ikonaaaa aşkına:D Dua etsinler benim gibi neneleri olduğuna. :p Senin kuşa ve Zeliha'nın kuşuna talibim. :D Haberin olsun :D En kısa zamanda beşik kertmesi yapalım.

ahahahaa ay var ya ne kadar kötüsün. :D Kutsal ikonaaaa aşkına:D Dua etsinler benim gibi neneleri olduğuna. :p Senin kuşa ve Zeliha'nın kuşuna talibim. :D Haberin olsun :D En kısa zamanda beşik kertmesi yapalım.

Şaka yapıyorum Sevtap abla. Olur abla yaparız.Benim çiftin ilk olmasına rağmen 6 da 5 yaptılar. Sağlam çift :D

hayırlısıyla abla darısı benim ve benim gibilerin başına

ben bu ara kuşlara müzik açıyorum çok fena kur yapıyor erkek yapışıyolar birbirlerine bırakmıyolar

Artik kiskanmazsin heralde. Ama sen kiskanmiyordun dimi :D

Onur hep içime atıyordum kıskançlıktan ölüyordum! :D Böyle herkes paylaşıyordu heyyo çiftleşti kuşlarım, heyyo yumrtladı, heyyo yavrularım çıktı ... İçim içimi yiyiyordu ah ah diyordum. Acaba benimkilerde mi iş yok diyordum ki bugün beni şaşırttılar. :p Artık benimde yavrularım olacak. Olmasa da tüp bebek yaparız artık onlara. :D

Hadi hayırlı olsun sonunda istediğiniz oldu umarım sağlıklı torunlarınız olur onlarında resimlerini bizimle paylaşırsınız. Sabreden derviş muradına ermiş lafı sizin için geçerli olmuş :)

Hadi hayırlı olsun sonunda istediğiniz oldu umarım sağlıklı torunlarınız olur onlarında resimlerini bizimle paylaşırsınız. Sabreden derviş muradına ermiş lafı sizin için geçerli olmuş :)

Çok teşekkür ederim. :) Vallahi esprilere maruz kalıyordum bu kara talihim yüzünden. :D Ama sonunda bekledim ve değdi. :) Hele bir olsunlar da boy boy fotoğraflarını koyarım. :)

Ooo hayırlı olsun sevtap ablacım :) Vallahi çok sevindim,yumurtalar yakındır fazla rahatsız etmemek lazım aşıkları :D

Kapayın şu konuyu artık. kıskanıyorum arkadaş :D

Onur hep içime atıyordum kıskançlıktan ölüyordum! :D Böyle herkes paylaşıyordu heyyo çiftleşti kuşlarım, heyyo yumrtladı, heyyo yavrularım çıktı ... İçim içimi yiyiyordu ah ah diyordum. Acaba benimkilerde mi iş yok diyordum ki bugün beni şaşırttılar. :p Artık benimde yavrularım olacak. Olmasa da tüp bebek yaparız artık onlara. :D

Yavru cikmazsa ben sana vericem sozum olsun sana :D

Hayırsız olsunlar. 24 saat ötsünler de uykuların kaçsın o zaman :D

Onur söz verdin bak ona göre. Bu sayfayı kopyalayayım da sonradan unutma. :D Erennnnnnnnnnnnnnnnn olsun da ötsünler:D Sende kıskan dur:D Ayy seninkiler hala çiftleşmedi mi hala tuhhh :p

Onur söz verdin bak ona göre. Bu sayfayı kopyalayayım da sonradan unutma. :D Erennnnnnnnnnnnnnnnn olsun da ötsünler:D Sende kıskan dur:D Ayy seninkiler hala çiftleşmedi mi hala tuhhh :p

Unutmam yahu ben zaten sayilarini nasil azaltacam diye dusunuyordum :p

Çiftleşmediler. Balayı odası alacağım onlara orada zaman çiftleşecekler. Sosyetik benim kuşlar kafeste çiftleşemiyorlar. Asil kuşlar :D