Karadeniz Pet

Sonunda muradıma erdim. :)

• Konbuyu başlatan Sevtap DERİN
  • Başlangıç tarihi
Gözünüz aydın, inşaallah bir aksilik çıkmaz ve sağlıklı, güzel yavrular alırsınız.

Çok teşekkürler. :) Darısı başınıza :p Bende az kıskanmamıştım. :D

Hakkınızda hayırlısı olsun ustam. Darısı benim ayak atan ve dişinin yüz vermediği çiftlerime olsun inşAllah :)

Hakkınızda hayırlısı olsun ustam. Darısı benim ayak atan ve dişinin yüz vermediği çiftlerime olsun inşAllah :)

Cihat inşallah demekle başlıyorum ama benimde dişim yüz vermiyor erkek zorla yapıyor ve yumurta geleceğini hiç düşünmüyorum. :D Bu hemcinslerim ne kadar gıcık yahu :p

Cihat inşallah demekle başlıyorum ama benimde dişim yüz vermiyor erkek zorla yapıyor ve yumurta geleceğini hiç düşünmüyorum. :D Bu hemcinslerim ne kadar gıcık yahu :p

:D Ustam bence biraz bekleyin eger dişide yumurta belirtisi olmazsa dişiyi ayrı kafese koyun, kafesler yanyana olsun birbirlerini görsünler. Dayayın dişiye mamayı nijeri vitamini balı :) Kur yapmaya başlar o zaten :D Sonrasında atarsınız erkeğin yanına :)

:D Ustam bence biraz bekleyin eger dişide yumurta belirtisi olmazsa dişiyi ayrı kafese koyun, kafesler yanyana olsun birbirlerini görsünler. Dayayın dişiye mamayı nijeri vitamini balı :) Kur yapmaya başlar o zaten :D Sonrasında atarsınız erkeğin yanına :)

Öyle valla yapacak bir şey yok. Benim oğlan sağlam da, tombul dişim yanaşmıyor. Aslında bütün kurları yapıyorlar birbirlerine ama iş çiftleşmeye gelince garip oğlum zorla yapıyor. Ve bunun da bana yumurta getireceğini hiç sanmıyorum. 3 gündür zorla yapıyor gibi erkek. Ama bakalım artık.

darısı kuşlarından hareket bekleyen herkese

Yuvalıkla ilgileniyorsa yakındır abla,benimki yuvayla 1 ay ilgilenmesinin sonucunda yumurta verdi

Veeeeeee veeeeeee veeeeeeeeeee sonunda muradıma erdim! Bugün o büyük günü kendi gözlemlerimle yaşadım ve 6-7 aydır sürdürdüğüm mücadeleden galip çıktım! Bu kız niye bu kadar sevinçli demeyin sonunda kuşlarım çiftleşti! Benden mutlusu yok bugün. :D Umarım bol yavrular alırım. Bu güzel haberi sizinle paylaşmak istedim...

hayırlı olsun sevtap fotolarinı bekleriz. kuşlarin. işallah benımkilerde yapar...

Sanırım aynı durum şu an başıma geldi. Önceleri 10-15 dakika durup çıkardı bu günlerde saatlerce kalıyor. Hayırlı olsun artık çok isteyince olmuyor. :D

Valla abla ben çok üzerine düştüm zorla aldım resmen yumurtayı,ama nazar değdi canım dişi kuşum öldü. Benim gibi her allahın günü yuvalığa yanaşıp ''bugün benim dişi kuşum ne yapıyormuş al maman oy kurban olsun sana babacığın'' diye sevince olmuyor. Fazla kafaya takmamak gerek o zaman sağlıklı yumurta geliyor sadece bakım yapmak gerek :)

gözün aydın, hayırlısı. benimkiler de dün çiftleşti gördüm :) bugünde yuvalıktan çıkmadı dişi. sağlıklı yavrular dileğiyle...