Karadeniz Pet

Şubat 2014 Yarışma Başvuru / Çekiliş Sonucu Açıklandı

yarışmaya katılmak istiyorum

Degerli uyelerimiz oncelikle hepinize merhabalar,

Pazar ve Pazartesi gunleri Kayseri'de Tevfik Aktunc kardesimin yaninda oldugumdan sonuclar 11.02.2014 saat 22:00'da aciklanacaktir. Suan yoldayim Kayseri'den Ankara'ya donuyorum.

BEN 1 SAAT GECKTM AMA KATLABLRMYM SON DK OLSN BİZİM OLSN :) şansmı denmek istyrm

Çekiliş Sonucu Açıklandı

Asil Talihli: Ceren Özcan

Yedek Talihli: Okan Çevik

[YOUTUBE]DeBqdXMn8C8[/YOUTUBE]​

Ceren Özcan; en geç 14.02.2014 saat 17:00'a kadar dönüş yapmak zorunda. Aksi taktirde yedek talihli arkadaşımız Okan Çevik ödülü almaya hak kazanacaktır.

Okan Çevik; en geç 19.02.2014 saat 17:00'a kadar dönüş yapmak zorunda.

Her iki talihli arkadaşımızda dönüş yapmazsa 20.02.2014 tarihinde tekrar çekiliş düzenlenecek olup yeni talihliler belirlenecektir bilginize.

Kazanan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun.

Yarışmaya katılmak istiyorum

Şansa bak yaa bir kız kayıt oldu ( 5 OCAKTA!!! ) kuşlarının fotolarına adamın biri kalktı sen ne yapmaya çalışıyorsun dedi bu kuşlar benim dedi ve ağır ithamda bulundu kız fake dendi bu yorumlar silindi kimse nasıl aklandığını anlayamadı. Kız mesaj sayısını dolduracak kadar siteye girdi yarışmayı kazanırsam hediye etcem dedi telefonu o zamandan hediye etti. Ve gel gelelim ki allahın hikmeti piyango bu kıza çıktı.

Ceren hanım telefonunuz hayırlı olsun. Çok şanslıymışsınız maşallah.

ulen nasıl bir form burası yaaaa herkes üçkağıtcı olmus sitenin eski yöneticilerinden olan muhammet in fake hasabına cıkmıs 1.lik hay allah nasılda tesadüf olmuş bu iş böyle hayatınız üçkağıt lan sizin.hey arkadaşlar açın gözünüzü papuç bırakmayın bu tür üçkağıtlara.siz siz olun bir daha böyle bir organisazyona katılmayın heeeeeeeee bişi cıkmaz burda normal üyeye.kendi içlerinde paylaşılmış hediyeler o ceren denen kişi MUHAMMET ÇELİKTİR.HELAL OLSUN SİNAN KARDEŞ HARİKA YAZMISSIN.BEN SUAN SİNİRDEN NE YAZDIGIMI BİLE BİLMİYORUM AKLIMDAN NE GECERSE ONU YAZDIM.YAZIK YAZIK KALIBINIZDAN UTANIN ÜYELERİNİZİ BİLE KANDIRIYORSUNUZ.SİZE PARA KAZANDIRAN ADAMLARA MADİK ATIYORSUNUZ.

aaaa geç kalmışız ama neyse bir dahakine.ama böyle sahte işler oluyorsa girmemek en güzeli

Geri