Karadeniz Pet

Şubat 2014 Yarışma Başvuru / Çekiliş Sonucu Açıklandı

Şansa bak yaa bir kız kayıt oldu ( 5 OCAKTA!!! ) kuşlarının fotolarına adamın biri kalktı sen ne yapmaya çalışıyorsun dedi bu kuşlar benim dedi ve ağır ithamda bulundu kız fake dendi bu yorumlar silindi kimse nasıl aklandığını anlayamadı. Kız mesaj sayısını dolduracak kadar siteye girdi yarışmayı kazanırsam hediye etcem dedi telefonu o zamandan hediye etti. Ve gel gelelim ki allahın hikmeti piyango bu kıza çıktı.

Ceren hanım telefonunuz hayırlı olsun. Çok şanslıymışsınız maşallah.

Aynı düşünceleri paylaşıyorum Sinan kardeş, Telefonla görüşülüp aklanmıştı sanırım.

Şansa bak yaa bir kız kayıt oldu ( 5 OCAKTA!!! ) kuşlarının fotolarına adamın biri kalktı sen ne yapmaya çalışıyorsun dedi bu kuşlar benim dedi ve ağır ithamda bulundu kız fake dendi bu yorumlar silindi kimse nasıl aklandığını anlayamadı. Kız mesaj sayısını dolduracak kadar siteye girdi yarışmayı kazanırsam hediye etcem dedi telefonu o zamandan hediye etti. Ve gel gelelim ki allahın hikmeti piyango bu kıza çıktı.

Ceren hanım telefonunuz hayırlı olsun. Çok şanslıymışsınız maşallah.

Sinan Bey içiniz rahat olsun asla şike vs. Söz konusu değil.

ulen nasıl bir form burası yaaaa herkes üçkağıtcı olmus sitenin eski yöneticilerinden olan muhammet in fake hasabına cıkmıs 1.lik hay allah nasılda tesadüf olmuş bu iş böyle hayatınız üçkağıt lan sizin.hey arkadaşlar açın gözünüzü papuç bırakmayın bu tür üçkağıtlara.siz siz olun bir daha böyle bir organisazyona katılmayın heeeeeeeee bişi cıkmaz burda normal üyeye.kendi içlerinde paylaşılmış hediyeler o ceren denen kişi MUHAMMET ÇELİKTİR.HELAL OLSUN SİNAN KARDEŞ HARİKA YAZMISSIN.BEN SUAN SİNİRDEN NE YAZDIGIMI BİLE BİLMİYORUM AKLIMDAN NE GECERSE ONU YAZDIM.YAZIK YAZIK KALIBINIZDAN UTANIN ÜYELERİNİZİ BİLE KANDIRIYORSUNUZ.SİZE PARA KAZANDIRAN ADAMLARA MADİK ATIYORSUNUZ.

Okan Şenol bu mesajı yazan ya sensin yada senin safında yer alan çakallarından herhangi 1 tanesi. Siz benim siteme halen ne yüzle farklı nicklerle girebiliyorsunuz ? Gittiniz kendinize site açtınız bana rakip olma düşünceniz vardı ama hüsranla sonuçlandı tüm planlarınız. Tüm konularıda benim sitemdem ÇALDINIZ !!!

Şimdi defol gözüm görmesin seni çakal..

Edit: Bu şahıs nilgün bulut adıyla bir zamanlar sitemizinde üyesi olan edepsiz kadının teki..

aaaa geç kalmışız ama neyse bir dahakine.ama böyle sahte işler oluyorsa girmemek en güzeli

Asla şike vs. olmaz bu sitede içinizi ferah tutun.

aynen nasıl aklandıgı hala muammaydı

Ceren Özcan fake hesap değil. Bu konu hakkında gerekli açıklama yapılmıştı.

Şike Şaibe Beni Alakadar Etmez Zaten Katılmadımda Site Yönetimi İle Aranızda Orjinal Hesaplar !!!! Ancak Dikkatimi Bişey Çekti 2 3 Fake Hesap Var Özelden Bi Arkadaş Yazdı Baktım Ve Dikkatimi Çekti Bunlar Kim? Geçen Gün De Dedim Herkez İçindekini Adı İle Döksün Neyden Korkuyolarda Fake Hesaplar İle yazı yazıyolar çocukluk bunlar :) benim bile sinirlerim bozulmaya basladı :) hakkaniyeti konusmak gerekirse cıkıp gittiniz siteden hala neden fake hesaplar ile geri geliniyor bune çocukluktur ben çözemedim herkes adı ve soyadı ile nefretini yada kinini yada güzelliğini döksüün yazsın bunlar olmaz ayıptır

diyelimki öyle yapıldı ne yapabilirsiniz su sitede kavga cıkarmayı bırakalım artık dostca forumumuz güzel kalsın adamın zorunluluguda yok kimseye telefon vermek gibi ücret yok bsey yok bedava bir forumdayız

yok abi tamam diyelimki şike oldu yada olmadı en ufak bişeyde bu tür saldırılar olursa ayıp olur sinan kardeşim o tepkiyi verse desteklerdim kim oldunu biliorum ama fırsatcılık yakısmaz diye düşünüyorum amac kötülük olmus bunu görüyorum artık

Rabbim gerçekleri görüp doğruları bilen tek şahidim olduğundan gönlüm ferah içim rahat. Kim nasıl düşünüyorsa düşünsün. Bu zamana kadar beni tanıyamamışsanız diyecek sözüm yok.

Bu zamana kadar hangi site bizim düzenlediğimiz kolaylıkta yarışmalar düzenleyip böylesine değerli hediyeler dağıttı? Bize cephe alanlar, her seferinde bizi taşlamaya çalışanlar belli ki bizi çekemeyenler..

Ya sizler ne biçim insansınız.Türkiyede böyle forum yok.Bura kapanırsa apışıp kalcaz siz hala kavga derdinsiniz

Çıkana hayırlı olsun Nilgün hanım iyi bir insan değilmiydi ya benim kafam ona takıldı olayları bilmediğim için pek girmiyorum Ama adam Allahı şahit gösteriyor ben bunu duyduktan sonra zaten arkasını araştırmam ;) yöneticiler bence siz iyi bir organizasyon yaptınız arada güzel oluyor heyecanlı oluyor bunu bidaha tekrarlayalım

Ya sizler ne biçim insansınız.Türkiyede böyle forum yok.Bura kapanırsa apışıp kalcaz siz hala kavga derdinsiniz

Uğur kardeşim böylesine büyük sitelerde böyle sorunların olması çok normal :) Zaten yakında herkes buranın değerini çok daha iyi anlayıp bizlere hak verecekler. Davetiyeli Üyelik sistemini entegre edeceğiz ;)

Kazanan arkadasa hayırlı ugurlu olsun.
Şimdi biraz arastırdım ve Muhammetin sitesinin yani sitemizin bi kopyası yapılmaya calısılmış ama bu siteye kimse rakip olamaz.Anca profillerinde paylasarak yaymaya calısırlar..

arkadaşlar günaydın,

sabah sabah yazamadan edemedim.. ben muhabbet kusu nedir bilmezken bu site sayesinde nerdeyse üretimhane açacağım... herseyi burdaki arkadaşlardan fikir alarak öğrendim. tek muhabbet kusum vardı, simdi cift cift bir sürü kusum var.. kanaryam var, hint bülbülüm var.... hepside eşli ve ymurta verdi.. ben burdan telefondan fazlasını aldım ki napayım telefonu :) bu site olmasaydı , CİHAN AYTAN I NATURBİRD EROL BEY İ nerden bulabilirdim ki....

telefon kazanan arkadaşı tebrik ediyorum... kendimi de tebrik ediyorum böyle güzel bir sitenin üyesi olduğum için :):)

Bu sitede herkes birşeyler paylaşıyor. Kimse kimseden üstün de değil. Bilgi sahibi insanlar da var bilgisizler de kimi bilgilerini paylaşarak yardımcı oluyor kiminin de merhabası bir espirisi forumu güzelleştiriyor. Foruma kimsenin bir lafı yok alınıyor satılıyor çekilişler yapılıyor ve bu beni ilgilendirmiyor. Şahsım adına konuşuyorum hediye bana çıksa ben ihtiyaç sahibine hediye ederdim. Çok şükür daha iyi telefonum var. Yukarıda allah var deyip söze başlayanlar ülkemizi soyup soğana çevirip çoluk çocuğumuzun rızkını yemedi mi o yüzden bu tarz kendini garantiye almak için dinin kullanılması beni rahatsız ediyor. Şimdi gelelim bu forumun kapanma muhabbetine kapanırsa kapanır bura kapanır başkası açılır ne ilk olur ne de son olacak muhabbet sitesi forumuyla mı doğdum sanki. Güzel vakit geçirdiğim doğru gerçekten sevdiğim baya insan var yardımlaşma da güzel sevmiyor muyum bu arkadaşlık ortamını seviyorum. Ama kimse kalkıpta böyle bir tesadüften de bahsetmesin bizler çocuk değiliz. En azından ben değilim. Telefonun bana çıkmaması değil siteye emek veren birine çıkmaması zoruma gidiyor. Açın CEREN HANIM ın mesajlarına konularına bir bakın yani bunu anlamayan adam ya yandaştır ya da korkaktır başka da birşey demem. Bana gard alacaklar buradan yazsın kimin ne olduğunu bileyim de ona göre davranayım. İçinde bana karşı en ufak bir olumsuz fikir düşünenler ve bunu bana söylemeyip arkamdan konuşanlar şerefsizdir. Vermiş olduğum rahatsızlıktan özür diliyorum. Ben de böyle kendini tutamayan bir insanım. Bilen bilir seven böyle sever.

hayırlı uğurlu olsun kazanan arkadaşlara

Selam,
Sinancım çok dolmuş akşamdan beri. Ben de isterdim forumda daha fazla vakit geçiren birine çıksın ama şans işte.. Kurallar baştan konuldu. Bu telefon talihlisi kurallara uydu mu? Uydu. Bişey demeye hakkı yok kimsenin. Bir hata varsa o da allahla hatayı yapan arasında.
Sen devam et, bakma sağa sola, karışma kimseye yürü git yolunda kardeşim. Zaten gelmedin fuarada.. Sertaçla ikinizi üstüste koyacam. .))

Selam,
Sinancım çok dolmuş akşamdan beri. Ben de isterdim forumda daha fazla vakit geçiren birine çıksın ama şans işte.. Kurallar baştan konuldu. Bu telefon talihlisi kurallara uydu mu? Uydu. Bişey demeye hakkı yok kimsenin. Bir hata varsa o da allahla hatayı yapan arasında.
Sen devam et, bakma sağa sola, karışma kimseye yürü git yolunda kardeşim. Zaten gelmedin fuarada.. Sertaçla ikinizi üstüste koyacam. .))

Ne desen haklısın abi kusuruma bakma sabah gelecektik Sertaç'ım uyuya kalmış :D öğleden sonra da tek yeğenimin 1. yaşgünü partisine gittim. Affettiricem ben kendimi sana :)

Merhaba arkadaşlar , öncelikle sonuçta bu hediyeyi almak için taş atıpta kolumuz yorulmadı. Çıksa " çok şanslıyım piyango bana vurdu" , çıkmasa " zaten ihtiyacım yoktu , inşallah ihtiyacı olan birine ulaşmıştır " cümleleri kurmamız gerekirken ; yazılanları okuyorum ve bu cümleleri kuramıyorum , Sakın yanlış anlamasın kimse sonuçta bu bir yarışma ve bunun bir kazananı olacak ama bu kazanan kişi hakkında CİDDİ soru işaretleri kafamızda oluşuyorsa bir oturup site yöneticileri düşünmeli , acaba iddia ettikleri şey doğru mu diye. Çünkü eğer ben yarışmayı kazanmış olsam ve aynı iddiaları bana söyleseler ben hemen kendimi savunma pozisyonuna geçerim , diyelim ki foruma giremiyorum , beni hiç mi tanıyan olmaz bir forumda. Kaç bin kişi var bir kişi de çıkıp savunmuyor bu arkadaşı.

Ayrıca kimse hakkında ahkam kesmek bizim haddimize değil , başta da belirttiğim gibi taş atıp kolumuz yorulmuyor ama forumda ki insanlar da güvensiz bir ortam oluşuyor. Site Moderatörlerinden ve muhammet bey den bu kişi hakkında detaylı araştırma yapmalarını talep ediyorum . Ve bir anket düzenleyelim bu anket sonucuna göre yarışma durdurulsun ödülü de muhammet bey götürüp bir çocuk yuvasına bağışlasın. Bence en kesin ve doğru düşünce bu olsa gerek.

Saygı ve sevgilerimle....

Geri