Karadeniz Pet

Tüylerde Vazelin

Berkay 446

Yeni Üye
Muhabbet kuşumun tüylerine vazelin yapıştı 4 gün oldu hâlâ cıkmıyor kuş halsiz kaldı butün gün tüylerini temizlemekle ugraşıyor suyla çıkarmaya çalıştım ama olmuyo

Elma sirkesiyle cıkarmı acaba
Screenshot_2022-09-18-12-30-55-315_com.google.android.apps.photos.jpg

Bebek şampuanı ile dikkatli şekilde yıkayın geçer.

Hayır şampuanlamayın. Siz diyince araştırdım insanların saçından bile çıkmıyormuş, insanlar çok kez şampuanladıkları halde. O yüzden kuşunuzu sakın bebek şampuanı ile yıkamayın. Ama çözümü de bulunmuyor maalesef. Tüy dökümünde kendini yeniler o zaman düzelir inşallah

Hayır şampuanlamayın. Siz diyince araştırdım insanların saçından bile çıkmıyormuş, insanlar çok kez şampuanladıkları halde. O yüzden kuşunuzu sakın bebek şampuanı ile yıkamayın. Ama çözümü de bulunmuyor maalesef. Tüy dökümünde kendini yeniler o zaman düzelir inşallah
Zaten şanpuanlamadım bebek pudrası sürdüm pudra tüylerinde 4 saat kadar kaldı sonra elma sirkesi ile baya bi yıkadın geçti şukur şampuanlamak mantıksız zaten

Zaten şanpuanlamadım bebek pudrası sürdüm pudra tüylerinde 4 saat kadar kaldı sonra elma sirkesi ile baya bi yıkadın geçti şukur şampuanlamak mantıksız zaten
Geçmesine çok sevindim. Böyle durumda olanlara yardımcı olur yazdıklarınız, sağlıklı günler

Yalnız vazelini yediyse sıkıntı olabilir probiyotik verin

Geri