Karadeniz Pet

Ustalardan cevap lütfen

Ecrinsude

Meraklı Üye
Muhabbet kusumu sali günü aldim ...ele geliyor ama kafesinde hic durmuyor...sürekli cikmak istiyor..sürekli hareket halinde cirpiniyor kafeste ....bende elime kondurup cikariyorum ama elimdede durmuyor ucuyor yüksek bi yerde uyuyor odada ...nasil davranayim ne yapayim ben ?elime alissin istiyorum ama kararsiz kaldim ...simdiden tsk ler cevaplariniz icin ...

kuşun yavruysa aynı şeylerle bende karşılaşmıştım kafeste tuhaf tuhaf akrobatik hareketler taklalar atma çırpınma gıbı seyler yapıyordu 1-2 haftaya sakinleşmişti .

Oncelikle aramıza hoş geldinizz ben sizi ilk defa goruyorumm :) kuşunuz aldığınızz yerde salmada duruyorduysa kafese alışması biraz zaman alırr. Elinize alışması için elinizden yem yedirmeye çalışınn. Yuksek yerde uyuması normall benim kuşlarda öyle

Merhabalar ayni durum bende de var ecrinsude tipa tip aynisi kafeste cildiriyor cikariyorum yuksek bi yere ucup uyuyor ve bi daha elime tepki vermiyor ..
:/

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kuşun yavruysa aynı şeylerle bende karşılaşmıştım kafeste tuhaf tuhaf akrobatik hareketler taklalar atma çırpınma gıbı seyler yapıyordu 1-2 haftaya sakinleşmişti .

Evet yavru ...aynen hic durmuyo kafeste nabicagimi bilmiorum insallah sakinlesir

merhabalar ayni durum bende de var ecrinsude tipa tip aynisi kafeste cildiriyor cikariyorum yuksek bi yere ucup uyuyor ve bi daha elime tepki vermiyor ..

gt-ı9300 cihazımdan tapatalk kullanılarak gönderildi

tutu sende hoş geldinn kardeşimm kuşunuz kafesteykenn onunla konuşmaya sakinleştirmeye çalışınn

Oncelikle aramıza hoş geldinizz ben sizi ilk defa goruyorumm :) kuşunuz aldığınızz yerde salmada duruyorduysa kafese alışması biraz zaman alırr. Elinize alışması için elinizden yem yedirmeye çalışınn. Yuksek yerde uyuması normall benim kuşlarda öyle

Hosbulduk ilk defa geldim zaten :) hayir salma degildi kafesteydi aldigim yerde ama benimkinden büyüktü kafesi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:56 -->-> Daha önceki mesaj 23:55 --

Merhabalar ayni durum bende de var ecrinsude tipa tip aynisi kafeste cildiriyor cikariyorum yuksek bi yere ucup uyuyor ve bi daha elime tepki vermiyor ..

Aynen yaa kafeste hic durmuyor nabicaz yaaa

Benimkin elden korkusu yok tek istedigi disari cikmak

Zamanlaa alışırr benim yavrularda öyleydi saldımm dışarıyaa acıkınca kendileri geldi girdi :)

Hosbulduk bu arada ismail kardes

Beklerken ne yapicam? Kafesemi kapatayim odaya mi salayim ?.

Siz yanınızda olduğunda odaya salın kafesinide görebileceği bi yere bırakınn o acıkınca inecektirr alışır zamanla

Geri