Karadeniz Pet

Veteriner kendi haline bırakın dedi :|

AsiBulut

Meraklı Üye
Bir gün böyle hareketler yaparken kendine zarar verecek diye korkuyorum yemin ederim hep böyle normal bir hali yokki kuşun. Ne sanıyor acaba kendini :D
ZIBAYDIRMEN

Ben bu kuşa bayılıyorum 🥰
Benimkiyle aşırı iyi anlaşır rengi de çok güzel maşallah. Aynı şehirde olsak arkadaş yapardık bizimkileri 😂
Aldığı övgülerden dolayı teşekkür ediyor kendisi 😂
Keşke ya çok iyi olurdu huylarıda benziyormuş hem bu 8 saat dışarda uçsun yinede benden ısırık almadan günün enerjisini atıp uykuya dalmıyor. Hemde enerjisini atardı deli
Az önce yerimden sıçradım çıkar beni diye tellere zıplıyor bu saatte kapıya denk geldi tam o kuvvetle kapısı açıldı kendine anlamadı ne olduğunu 🤣
Tel taktım kapıya açılmasın diye şuan saat 1.12 salıncağıyla smackdown yapıyor gece yarısı sürekli kafesin içine düşen salıncak sesiyle uyanıyorum 🤠

Kafesinde hiç oyuncağı yok 🥲
Bir tane çıngıraklı küçük bir oyuncak takarsanız çok sevecektir.
Sizin Bulut'la benim Balım'ın çocuğu olsa cin gibi olur yavrular.
Bu da benim bebeğim, kuyruğunu ordan öptürmeye bayılır ve bir sürü cümle kurabiliyor, belki damat olur 🧿🤭😂

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-06-06-12-15-26-703_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-06-06-12-15-26-703_com.miui.gallery.jpg
    975.7 KB · Görüntüleme: 28
Kafesinde hiç oyuncağı yok 🥲
Bir tane çıngıraklı küçük bir oyuncak takarsanız çok sevecektir.
Sizin Bulut'la benim Balım'ın çocuğu olsa cin gibi olur yavrular.
Bu da benim bebeğim, kuyruğunu ordan öptürmeye bayılır ve bir sürü cümle kurabiliyor, belki damat olur 🧿🤭😂
Evdeki başka küçük bi zili renkli bir boncukla beraber asmıştım ama hiç sevmedi çok sinirlendi ona bende zilli top aldım sadece. Onuda beraber oynuyoruz sinirleniyor alıyor gagasıyla bana fırlatıyor öyle 😂
Ama alacağım oyuncak harçlığımı alayım tekrar 🤗

Maşallah çok tatlı ya gerçekten cadı gibi olurdu bunların yavruları 😂 Ne güzel öptürmeyi seviyormuş bizim hanımda parçalayarak öpüyor 🤣

Evdeki başka küçük bi zili renkli bir boncukla beraber asmıştım ama hiç sevmedi çok sinirlendi ona bende zilli top aldım sadece. Onuda beraber oynuyoruz sinirleniyor alıyor gagasıyla bana fırlatıyor öyle 😂
Ama alacağım oyuncak harçlığımı alayım tekrar 🤗

Maşallah çok tatlı ya gerçekten cadı gibi olurdu bunların yavruları 😂 Ne güzel öptürmeyi seviyormuş bizim hanımda parçalayarak öpüyor 🤣
Bulut hemen alışmış maşallah, kaçtığı evin gözü yaşlıdır ama bilse Bulut'un umrunda değil 😂
Evet benimki öptürmeye bayılır, hipnoz oluyor resmen öpülünce 🥰
Tüyleri kadar ömürleri olsun inşallah 🌸🩷

Bulut hemen alışmış maşallah, kaçtığı evin gözü yaşlıdır ama bilse Bulut'un umrunda değil 😂
Evet benimki öptürmeye bayılır, hipnoz oluyor resmen öpülünce 🥰
Tüyleri kadar ömürleri olsun inşallah 🌸🩷
Evet bizde düşünüyoruz bazen hatta annem birkaç gün ara ara ağlamıştı sahipleri çok üzülmüştür diye. Yakındaki 3 petshop ve 2 veterinerede sordum kimse kayıp ilanı vermemiş bulamadıkta yani 🥺
Ne güzel ya öyle öptüren kuş olunca avuçlanmayı sevmeme huylarıda olmasa mıncıra mıncıra sevesi geliyor insanın 😂
Amin inşallah 🥰💙💫

Bulut çok büyük değil belki de onlarda yeni sahiplenmişlerdi. Çok şanslı ki güzel bir evin balkonuna konmuş 🙂
Avcuma alınca kalbi küt küt atıyor, hiç dayanamıyorum, zorlamıyorun bende ama diğer türlü asla affetmem 😂

Geri