Karadeniz Pet

Yeni Mubişlerim :)

• Konbuyu başlatan Mehmet GÜNEY
  • Başlangıç tarihi
salmanın ön teli falan gelsinde kafesin biri boşa cıkacak bunlara hazırlıcam o kafesi :)

41 kere maşallah gerçekten hem renkleri güzel hemde kendileri..işin içinde Cihan ustam varsa o kuşlar alınırda beslenirde :)

Mehmet konuyu yeni farkettim kuşlarda çok güzel seçim yaptın inşallah sitede bu cengaverlerin yavrularının resimlerinide paylaştığın günü göreceğiz değerli yorumları adına tüm arkadaşlara bende teşekkür ederim sağolun

Mehmet kuşlar veilesiyle senin gibi gönlü güzel insanla tanışmak güzeldi ALLAH İnsanın gönlüne göre veriyor gönlü güzel arkadaşlara sahip olmak ise benim için bir onurdur

O senin iyiliğin dürüstlüğün güzelliğin Cihan ustam..İnsan nasıl olursa karşısındakinide öyle görürmüş..

maşşallah hayırlı olsun dielim.dostluklarınızın daimi olması dileği ile.

Allahrazı olsun ustalarım gercekten cok güzel insandan cok güzel kuşlar aldım bu kuşlar gercekten daha 5 aylık olmadan kendilerini gösterdiler bunlardan cok umutluyum bide cihan ustamla tanışıp kuşların kanını görünce içim çok rahat hiç sıkıntım yok cihan ustam tekrardan çok teşekkür ederim herşey için inşallah daha nice alış verişlere arkadaşlıklara...
Bu arada cihan ustam feshaneye fuara gelicekmisin ?

MaşAllah gerçekten çok canlı ve vasıflı olmanın hakkını verecek kuşlar :) Hayırlısı olsun.

Maşşallah çok güzeller.
Güvenilir kuşçu ve böyle güzel kuş bulmak zor. ;)

Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah yavrularınıda görürüz

Cok tskr ederim arkadaslar insallah hep beraber yavrularinida burd gorucez...