petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvadan atlayan kuşum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Deniz Berk SUMAN tarafından 3 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Deniz Berk SUMAN

Deniz Berk SUMAN New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar. Ciddi bir sorunum var. Bugun 25 günlük ( en büyükleri ) kuşum yuvadan atladı ve annesi artık onu beslemiyor dahada kötüsü yuvaya girmeye çalışırken tüyünü yoldu. Şimdi babayla yavruyu ayrı bır kafese aldım. Yaptığım doğrumu ?

2. Efe Çalışkan

hayır babayı diğer kafese bırak yavru eger yem kırabiliyorsa o ayrı kafeste kalsın kafesin tabanına yem koy suluguda aşağı tak

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

başka kafesin varsa babalari ile beraber kalsinlar ve kafesin tabanına onlar için yem birak yem kırmayi öyle ögrenirler kolaylikla...

4. Deniz Berk SUMAN

Deniz Berk SUMAN New Member

Beğenileri:
    0
    şuan bende aynısını yaptım. Babayla yavruyu ayrı kafese aldım ama babanın yavruyu beslediğini görmedim. Yavru yem kırabılıyor sanırım. Galiba çözdüm sorunu

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yem kırabiliyorsa beslemez dostum... onlar öğretmiştir zaten.

6. Emre TURAN

Kardeşim babayı neden ayırıyorsun? Babayı ayırırsan anneyi ve diğer yavruları kim besleyecek? Yem kırabiliyorsa zaten sorun yok. Baba zaten yem kıran yavruyu artık beslemez.

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

diyer yavrularda buymuş heralde genelde öyle yaparlar dostum yavrulari yaplaştirlar ;)

Sayfayı Paylaş