petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yuvadan atlayan yavru ve yem kırma hak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emrebakk1981 tarafından 20 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. emrebakk1981

Arkadaşlar merhaba.3 yavrumda yuvalıktan atlamış 3 gün falan oldu ama gördüğüm bi yem kırma olayı yok ancak ilk doğan yavru sulu kaka yapıyor ve yem yemiyor kursağı boş.uyuklama durumları var.kafesin her yerine yemlik taktım yerlerede aspur diye yem serptim.yuvalığıda çıkardım.anne kul yine hamile kaldı heralde.kuşlar ishalmi yem kırmayı nasıl öğrenecekler.diğerlerini baba bazen besliyor ama birinci kuş tüneğe çıkmasına rağmen yem yemiyor bazen annesine kusup yem veriyor ne yapmalıyım yardım edin llütfen.

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yavru kuşlar için özel yemler var dostum kırılmış yem biraz daha buyuğene kadar ondan verebilirsin.

3. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Yavrular icin soyulmus yemler var ondan kullanabilirsin

4. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Aynı sorun bende de oldu anneden ayırın baba ile aynı kafese koyun anne tekrar yumurtlıcak demişsiniz kıskanıp öldürüyorlar sonra çok dikkat edin

5. Numan Küçük

Mama hazırlayıp elinizle besleyin derim zamanla zaten öğrenicektir. Babayı taklit edip öğrenirler genelde kırmayı yavrular yuvadan atladıysa yuvalığı kaldırsaydınız keşke tekrar yumurtlama ihtimaline karşı. Hem dişi de dinlenmiş olurdu

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. yavru muhabbet kuşu yem kırmayı nasıl öğrenir

,
  2. yem kırmaa alışmaduçı yavru kuşum

,
  3. muhabbet kuşu yavrusuna yem kirmayi öğretme

,
  4. muhabbet kusunun yavrusuna yem ,
  5. muhabbet kuşu yavrusu ne zaman kendi yem yer