Karadeniz Pet

Bitmek bilmeyen siyah dışkılama

Reyhan91

Meraklı Üye
Kuşumda siyah dışkı vardı sulphamezathine önerdiler bir süre düzeldi fakat şu an yine siyah dışkı oldu. Zift gibi smsiyah yeşil olan kısmı. Kuşum çok halsizleşti sürekli uyuyor ve yeme çok inmesine rağmen bişey yemiyor resmen yemle oyun oynuyor. Kursağı boş jlet göğüs oldu ve çok zayıf. Yardımlarınızı bekliyorum bir bilen varsa önerilerin hepsine açığım. Kaybetmek istemiyorum. Resimleri ekliyorum.
2E273F82-7924-4D55-946C-0601E99B33E5.jpeg
6A151083-DC8C-406D-B696-C031861413CD.jpeg
334DB98D-1BA6-44A8-A393-26CE994D0C9E.jpeg

Birşey yemiyorsa sizin şırıngayla beslemeniz lazım. Yoksa fazla dayanamaz.Youtube de anlatım videoları var. Hastalığı için birşey diyemeyeceğim, umarım işi bilen arkadaşlar yardimcı olur.

Birşey yemiyorsa sizin şırıngayla beslemeniz lazım. Yoksa fazla dayanamaz.Youtube de anlatım videoları var. Hastalığı için birşey diyemeyeceğim, umarım işi bilen arkadaşlar yardimcı olur.
Dün bir umut Avidiar koydum suluğa bu sabah dışkıları birden bire eskiye dönmüştü yem de yiyor ama acaba ne kadar kullanmalıyım bilmiyorum

Sulphamezathine i ne kadar süre kullandınız? Kuşun mutlaka yemek yemesi lazım. Kafese aspur koyun, yumurta maması verin mutlaka aç kalmasın.
5 gün sulphamezathine 7 damla suluğa. 3 gün multivitamin ve 3 gün probiyotik uyguladım. Ayhan bey önermişti youtube videosunda. Dün bir umut avidiar suyuna kattım ve bugün dışkı düzelmişti kursağını yokladım doluydu yem yiyor. Çok şaşkınım üstünde ilaç değildir bağırsak güçlendiricidir yazıyor ne kadar kullanacağım yazmıyor ama

Dışkı yı yapar yapmaz mı siyah?
Evet yapar yapmaz siyah 2 gün avidiar ile düzeldi şimdi yine siyah dışkı ve ishal gibi bu sefer. Kuruma mı acaba? Göğüs kemiği sivrileşti iyice zayıfladı yem yiyor sürekli ama doymuyor gibi. Yemle oynuyor yemiyor sanki. Zolax öneriyorlar kuruma hastalığı için ama ben bilmiyorum lütfen yardımcı olun bana

Evet yapar yapmaz siyah 2 gün avidiar ile düzeldi şimdi yine siyah dışkı ve ishal gibi bu sefer. Kuruma mı acaba? Göğüs kemiği sivrileşti iyice zayıfladı yem yiyor sürekli ama doymuyor gibi. Yemle oynuyor yemiyor sanki. Zolax öneriyorlar kuruma hastalığı için ama ben bilmiyorum lütfen yardımcı olun bana
Kuruma bir hastalık değil, bir hastalık sonucu ortaya çıkan ani kilo kaybı durumudur. Kuşa şimdilik ilaç kullanmayın. Recai size yardımcı olacaktır.

Enerjisi, iştahı nasıl?

Geri