Karadeniz Pet

Kötü kokulu etrafa yeşil iz bırakan dışkı, halsizlik, dışkının yapışması

Sonuçların çarşamba günü çıkacağını söylediler o zamana kadar beklemekten başka çarem yok umarım kuşum da dayanabilir :(
Uzun bir süreymiş Kuşunuza yumurta maması verin aç kalmasın direnci düşmesin

Bi dakka ya :) Ben mikroskopta bakıcak sandım. Bu o kadar bekletiyorsa kültür testi yapıyor ozaman :) Ama sen yinede ilaçları al, elinde bulunsun.
Kurumadı minik kavanoza koyup götürdüm kuru halini de götürdüm tabi ki hangisine bakarlarsa. Probiyotik alıp vermeli miyim? Iyi bakteriler için :( sirkeli su içiyor bu 2.günü dıskısi yesil renk birakmadi bugün hic

Kurumadı minik kavanoza koyup götürdüm kuru halini de götürdüm tabi ki hangisine bakarlarsa. Probiyotik alıp vermeli miyim? Iyi bakteriler için :( sirkeli su içiyor bu 2.günü dıskısi yesil renk birakmadi bugün hic
Bi de kendi yem yiyo ama çoook az yiyor yumurta maması kötü etkilemez değil mi çok seviyor onu yer diye düşünüyorum

O dışkı analizinden hayır gelmez daha. Dışkılar kurumuştur zaten. Dışkılar tazeyken bakılması gerekiyor. İstersen benim söylediğim ilaçları al. Durumu kötüye giderse elinde bulunsun.
Dediğiniz ilaçları birazdan almaya gideceğim, umarım reçetesiz veriyorlardır. :(

Taze olan dışkı daha işe yarar sanıyorum ısıtma İçin karbon levhalar var onları araştırıyorum şuan aldım deneyeceğim termostatlı bakalım işe yararsa geri dönüt yaparım bende şuan gündüz güneş ışığı akşam sıcak su ile ilerliyoruz ampul işe yaramadı seramik ampul henüz denemedim
Karbon levha çöp yani direk 220 volt elektrikli battaniye tehlikesi iade ediyorum şuan kalorifer yaktık artık su kaynatmaktan yıldıM ev hamam gibi ama olsun

Karbon levha çöp yani direk 220 volt elektrikli battaniye tehlikesi iade ediyorum şuan kalorifer yaktık artık su kaynatmaktan yıldıM ev hamam gibi ama olsun
Ben de kaloriferin yakınına aldım kafesini en azından ordan ısınır gece uyanıp suyunu koyamıyorum sürekli :( üzüldüm işe yaramamasına teşekkür ederim haber verdiğiniz için

Ya evde yokken kontrol edebilir miyim bilemedim duy yanıyormuş bilmem falan diye okudum

Bu ürünleri çiftliklerde civciv kümeslerinde kullanıyorlar bence sorun olmaz. En azından deneyebilirsin. Birde zaman ayarlı prizler var, ayarlıyorsun saatini otomatik kapanıp açılıyor. Mesela ayarlarsın 2 saatte bir 1 saat çalışır sonra kapanır. Zaten seramik olduğu için kapansa bile 2 saat sıcaklığı gitmiyor.

Bazı eczaneler veriyor reçetesiz ama bir kaç tane eczane gezmen lazım. En olmadı aile hekiminden rica edersin yazar. O da olmadı istanbuldaysan ben elimdeki ilaçlardan verebilirim.
Ankaradayım malesef :( yarın gezerim eczaneleri şimdilik yemini yemeye devam ediyor sıcak da tutuyorum inşallah ilerlemez :(

Işık ve ısınma sorunu yaşıyorsanız bunu alabilirsiniz .
150W olanı daha çok tavsiye ediliyor aynı zamanda yapay güneş yerine de geçebiliyor yani güneş ışığında sentezlenen vitamin ve enzimlerin sağlanmasına yardımcı oluyor .
Mutlaka uygun duyla kullanılmalı aksi takdirde duyunuzu eritip istenmeyen şeylere sebep olabilir . Kuşunuza 1.5 2m arası uzaklıktan tutmanız tavsiye edilir

Geri