Karadeniz Pet

Kuşumun kuyruğu kısa

seyma-

Yeni Üye
Merhabalar çiftimin ilk kuluçkasından iki yavru aldım ve şuan neredeyse 3 aylik oldular. Kuşlarımın birinin kuyruğu uzun ve kanatları düzgün ama diğerinin kuyruğu kısa ve kanatları çarpık,düzensiz. Uçmasında hiç bir sıkıntı yok. Gayet güzel uçuyorlar. Ama yinede bi sıkıntısı var mı bilmek isterim. Sizce neden kuyruğu kısa? Endişelenmelimiyim?[url=https://hizliresim.com/obkd0pr][/URL]

Son düzenleme:
Sarı kuşun kuyruğundan mı bahsediyorsunuz kısa diye? Kuşların cinsleri vardır ve kimi cinslerde kuyruk uzun tüy bol olur kuş iri olur,kimi cinste ise kuş minyon tiplidir.
Kaliteli vitamin takviyesi veriyor musunuz? B vitamini kullanılıyor mu?

Sarı kuşun kuyruğundan mı bahsediyorsunuz kısa diye? Kuşların cinsleri vardır ve kimi cinslerde kuyruk uzun tüy bol olur kuş iri olur,kimi cinste ise kuş minyon tiplidir.
Kaliteli vitamin takviyesi veriyor musunuz? B vitamini kullanılıyor mu?
Üstte attığım resim yanlış resim. O resmi diğer kuşlarımın resmini yüklemeye çalışırken yanlışıkla yükledim geride silemedim. Ve vitamin kullanıyorum. Yani onda sıkıntı yok. Cinsine gelirsek bilmiyorum yani anne babada kuyruk uzun kardeşindede uzun ama kendisinki kısa.

Kuşunuz sağlıklı görünüyor. Tüyleri de güzel.
Tüyler bazı kuşlarda hemen uzamayabiliyor. B vitamini kullanın, Röhnfried marka tavsiye ediyoruz.
Teşekkürler. B vitamini tavsiye ettiğiniz markadan kullanıyorum. Umarım ilerde uzar.

Teşekkürler. B vitamini tavsiye ettiğiniz markadan kullanıyorum. Umarım ilerde uzar.
2 hafta sonra tekrar bize fotoğraf atın. Kuşlar hızlı gelişen büyüyen canlılar.

Geri