Karadeniz Pet

Kuşumun tüyleri cok sağlıksız:(

Selimhan D.

Yeni Üye
Vitamin yumurta ne varsa veriyorum bu aralar duzelsin diye acaba yemden mi oluyor diye düşünüyorum açik kullaniyordum şimdi internetten gardenmix sipariş ettim sebebi ne olur peki sizce düzelir mi ne yapmam gerekiyor hastamiki

Ekli dosyalar

• 20210201_003249.jpg
    20210201_003249.jpg
    118 KB · Görüntüleme: 75
Hep mi böyle tüyleri ? Avuca alınca el terinden bu hale gelebiliyor kısa süreli. Yavruysa tüylerinin sağlıksız olması normal. Büyüdükçe, tüyleri yenilenir, güçlenir.

Tüy sağlığı için vitamin olarak versele laga mutavit yada röhnfried bt amin forte tavsiye ediliyor forumda.

Vitamin yumurta ne varsa veriyorum bu aralar duzelsin diye acaba yemden mi oluyor diye düşünüyorum açik kullaniyordum şimdi internetten gardenmix sipariş ettim sebebi ne olur peki sizce düzelir mi ne yapmam gerekiyor hastamiki
Açık yem buna sebep olmaz, ama yine de kulkanılmama. Kullandığınız vitaminler neler?

Tüy sağlığı için vitamin olarak versele laga mutavit yada röhnfried bt amin forte tavsiye ediliyor forumda.

Açık yem buna sebep olmaz, ama yine de kulkanılmama. Kullandığınız vitaminler neler?
Kullandigim vitamin avisol plus suyuna tazeleyerek atiyorum yaklasik bir aydir tuyleri de 2 aydir fln boyle ben ilk basta tuy dokumundedir fln dedim ama hareketlerinde ve enerjisinde hicbir sikinti yok gayet rahatta uçuyor diye duusnup erteledim galiba suanda da gecmeyince dert edinmeye başladım ayrica kusum pek yavru sayılmaz :( hatta bazi forumlarda yasliliktan dolayi tüylerde kalitesizlesme vs olabilie yaziyordu ama bilmiyorum 🤷🏻‍♂️ ben yeme baglamistim yeterince vit. Almiyordur diye ama simdi siz oyle diyince endişelendim baska ne verebilirimki

Birde hic yıkamadık ve su gorunce cok yikanmak istiyor acaba bununla bir alakasi varmidir ki yani bende suan yorum yapmaya calisiyorum size verebilcegim hangi bilginin gerekli olup olmadigini bilmiyorum fakat

Birde hic yıkamadık ve su gorunce cok yikanmak istiyor acaba bununla bir alakasi varmidir ki yani bende suan yorum yapmaya calisiyorum size verebilcegim hangi bilginin gerekli olup olmadigini bilmiyorum fakat
Duş aldırmamak tüylerin sağlıksız gözükmesine sebep olmaz. Avisol Plus iş görücü bir ürün değil. Bt-amin Forte öneririm B vitamini olarak.

Kuşun tüysel bir rahatsızlığı olduğu belli. B vitamini takviyesi yapın bakalım belki bir ekti alırız.
Tamamdır peki ne kadar süre araliklarla kac damla kullanılır bu hic duymadim da markayı, yarın gidip ariycam umarım biran once iyileşir peki birde muadili varmı sizce bu da olabilir dediğiniz hic duymadim da bu markayi bulamazsam diye soruyorum

O kısmında mavi olması lazım. Çok çok yaşlıda durmuyor. Kendi yoluyor mu ?

Tamamdır peki ne kadar süre araliklarla kac damla kullanılır bu hic duymadim da markayı, yarın gidip ariycam umarım biran once iyileşir peki birde muadili varmı sizce bu da olabilir dediğiniz hic duymadim da bu markayi bulamazsam diye soruyorum
Petshoplarda bulamazsın. İnternetten bölünmüş olarak al yoksa çok pahalı.

Trendyol veya Akyol Kardeşler üzerinden bölünmüş olarak alabilirsiniz. 40 ₺ bir fiyatı var. Kullanımı için;

Trendyol veya Akyol Kardeşler üzerinden bölünmüş olarak alabilirsiniz. 40 ₺ bir fiyatı var. Kullanımı için;
Petshoplarda bulamazsın. İnternetten bölünmüş olarak al yoksa siparişimi veriyim o zaman umarim yakin zamanda gelismelerden veya etkilerinden haberdar ederim çok tesekkurlerrr

Geri