Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu için mineral powder

Samet Gokce

Meraklı Üye
İnternetten alamayacağım için bugün petshoptan bir takviye aldım (avisol bile yoktu) adında mineral var sadece ama vitamin ihtiyacını karşılar dedi.

Soru şu, kaç günde bir kullanmalıyım? 100 ml için 10 damla yazıyor bunu biliyorum.

EAFF397C-1352-4B13-8BEC-46FCF0A89F49.jpeg

İçeriği;
Bileşimi:Her 1000ml içinde;

Fosfor :75.000 mg/kg-Kalsiyum :37.000 mg/kg.

Sodyum :2.000 mg/kg.-Magnezyum :4.000 mg/kg

Potasyum :1.000 mg/kg(E261)Demir :2.000 mg/kg (E1),

Mangan :1.000mg/kg(E5)-Çinko :1.000 mg/kg (E6)

Bakır :500 mg/kg-Kobalt :700 mg/kg

Selenyum :10 mg/kg (3C301)

Lizin :7.000 mg/kg (3.2.7)-Biotin :200 mg/kg

Folik Asit :300 mg/kg (3a316)

Choline Cloride :270 mg/kg(3a890)

“Kafesinde kalamar kemiği ve mineral blok varsa da bu ihtiyaçlarını karşılayabilir.”

bunu vitamin ihtiyacı için dediniz değil mi?
Ve hayır vitamin ihtiyacını karşılamaz. Kafesinde kalamar kemiği ve mineral blok varsa da bu ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Aldığınız ürün vitamin değil minarel takviyesi kalamar kemiği ve gaga taşı kullanıyorsanız bu ürüne gerek yok ve fazla kullanımı sağlıklı değildir.
Peki madem lazım değil yarın götürüp vereceğim. 👍🏼 Bir de şu alttaki beyaz kalsiyum taşı kalamar kemiği yerine geçer mi?
7596EA78-D5B1-4408-9254-2DBEF24E7933.jpeg

Peki madem lazım değil yarın götürüp vereceğim. 👍🏼 Bir de şu alttaki beyaz kalsiyum taşı kalamar kemiği yerine geçer mi?Ekli dosyayı görüntüle 51907
Bitene kadar asılı kalsın bittikten sonra kalamar kemiği kullanmaya başlarsınız, kalamar kemiği kadar kalsiyum içermez ve kalamar kemiği gibi doğal bir ürün değildir.

Vitamin alacaksanız internetten Röhnfried gerwit w sipariş etmenizi öneririm bölünmüş olarak alabilirsiniz 18 farklı vitamin içeriğine sahip kapsamlı bir üründür.

Bitene kadar asılı kalsın bittikten sonra kalamar kemiği kullanmaya başlarsınız, kalamar kemiği kadar kalsiyum içermez ve kalamar kemiği gibi doğal bir ürün değildir.

Vitamin alacaksanız internetten Röhnfried gerwit w sipariş etmenizi öneririm bölünmüş olarak alabilirsiniz 18 farklı vitamin içeriğine sahip kapsamlı bir üründür.
Kalamar kemiği aldım onun yerine ama adam eliyle verdi poşet de yoktu dışında ben de dokundum tabii. Dışını bakterisini nasıl temizlerim sirkeli suyla silsem yeter mi?

Kalamar kemiği aldım onun yerine ama adam eliyle verdi poşet de yoktu dışında ben de dokundum tabii. Dışını bakterisini nasıl temizlerim sirkeli suyla silsem yeter mi?

Dezenfekte ettim yazdığı şekilde. Bu kalamar kemiğinin itici bir kokusu var normal kokusu bu, değil mi fazla ısıtmış falan olamam yani?

Ben yazın kendim topluyorum mis gibi deniz kokuyor💙sübye sırtları :)

Hiçbir deniz ürünü güzel kokmuyor zaten.
Röhnfried alana kadar elimdeki B vitamini avisolü kullanmak istiyorum ama güneş ışığı değmiştir illaki kutuya. Üzerinde güneş ışığı değmesin falan yazıyor ısınmış da olabilir emin olamıyorum vermeyeyim değil mi kar zararı düşünerek. Kaç gündür vitamin veremedim haftada bir kere limon suyu harici. Son kullanma tarihine 1 sene var.

Röhnfried alana kadar elimdeki B vitamini avisolü kullanmak istiyorum ama güneş ışığı değmiştir illaki kutuya. Üzerinde güneş ışığı değmesin falan yazıyor ısınmış da olabilir emin olamıyorum vermeyeyim değil mi kar zararı düşünerek. Kaç gündür vitamin veremedim haftada bir kere limon suyu harici. Son kullanma tarihine 1 sene var.
Verme bence de.

Geri