Karadeniz Pet

MUHABBET KUŞU İSHAL

Sebocuk

Yeni Üye
Merhabalar herkese :( muhabbet kuşum 23.02.2024 yani 4 gündür malesef ishal ve çok halsiz tüylerini kabartıp sadece uyuyor ama yemek yemesi normal hatta çok fazla yem yiyor. Su içmesi oldukça azaldı. Arada bir patates veriyorum. Vererinere götürdüm bana Vitaform ve avicare probiyotik verdi. Vitaform için yarım suluğa yarım çay kaşığı dedi fakat ben biraz daha az verdim biraz zorlayarak ağızdan içmesinide sağladım 3 gün boyunca fakat hiç bir ilerleme yok. Gerwit vitaminim bitti yenisini söyledim. Aspur da sipariş verdim. Kuş çok halsiz sadece oturuyor arada çıkartıp uçuyoruz yine de ama hep kafesin bir köşesinde uyuyor. Acaba VİTAFORM uyku vs yapıyor mu ya da en hızlı nasıl iyileştirebilirim kuş dişi ve 2 yaşında sürekli kafasını sırtına gömüp uyuyor :( ek olarak evde avicare kedi otu damlası var bunu kulanmalı mıyım çok uyutuyor ama agrı kesıcı ozellıgı de var bılıyorum lütfen deneyimlerinizi paylaşır mısınız :(

Veteriner hekiminiz kanatlı uzmanı mıydı?
Teşhis olarak ne dedi?
Ayrıca kuşun videosu yok, paylaşır mısınız

Merhaba evet kuş veterineriydi üşütme ve zehirlenme vakası dedi röntgen çekildi avicarenin birçok ürününü verdi bugun baya toparlamıştı limoncum :(
Veteriner hekiminiz kanatlı uzmanı mıydı?
Teşhis olarak ne dedi?
Ayrıca kuşun videosu yok, paylaşır mısınız

Geri