Muhabbet kuşum az önce kustu

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan emre53
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

emre53

Yeni Üye
Muhabbet kuşum az önce kusmaya başladı sıvı bir şekilde yem ile karışık. Yanında ayna ya da benzeri birşey yoktu tek başına kafeste duruyordu başta yem dökülme sesi duydum sonra hem kafesin içine hem dışına yem ile karışık böyle bir sıvı kustu. Bugün marul ve kendi yemi dışında birşey yemedi. İlk kez kusuyor sizce neden olabilir? Tüyden yeni yeni çıkmıştı şimdi halsiz duruyor. Ne yapmalıyım. Lütfen yardımcı olun 2.5 yaşında son zamanlarda herhangi bir rahatsızlığı yok. Çok sicakta durmaktan olabilir mi acaba 1 saat önce kaloriferin yakınında duruyordu. En son salı günü (5 gün önce) bt amin forte kullanmıştık. Başka da bir durum aklıma gelmiyor. Gayet iyiydi bugün çünkü.
Resimdeki gibi kafesin içinde de aynı sıvıdan var ve yarım tam karışık yem de kustu.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230128-192325.jpg
    Screenshot_20230128-192325.jpg
    387.1 KB · Görüntüleme: 10
+ bugün çok marul yemiş marul tazeydi ama çok yediği için kusmus olabilir mi önünden aldım ama çok yemek istediği için biraz fazla yedi sanırım.

Tamamdır hocam sağolun dışkısıni kafeste yaptığı için bulamadım. Şuan kabarık bir şekilde duruyor. Tekrarlarsa haber edeceğim. Hocam siz hep yardımcı oluyorsunuz çok sağolun 🙏🏻

Tamamdır hocam sağolun dışkısıni kafeste yaptığı için bulamadım. Şuan kabarık bir şekilde duruyor. Tekrarlarsa haber edeceğim. Hocam siz hep yardımcı oluyorsunuz çok sağolun 🙏🏻
Rica ederim ne demek. Kusma kaynaklı biraz durgunlaşabilir. Bir süre yem dışında bir şey yemesin. Dediğim gibi kusma tekrarlanırsa tekrar yazarsınız. İyi akşamlar

Geri