Karadeniz Pet

Şişkin ve Mor Anüs

Ali Ergün Türköz

Emektar Üye
Sevgili forumdaşlarım bir dişi kuşum kuluçkada iken diğer dişim sürpriz bir şekilde yumurtladı. Yumurtayı tünekte yumurtladığı için düşüp kırılmış hiç problem değil kendisi yaşasın yeter. Anüste ilk an bir miktar kan mevcuttu, anüs şuan şişkin ve mor bir renkte sanki içine kan oturmuş gibi. Fotoğraf çekemedim, hiçbir şekilde kendisini elime almama müsaade etmiyor parmaklarıma yapışıp paramparça etti can havli ile. Sizce anüsteki şişlik ve dediğim morarma durumu normal mi? Yapmam gereken, müdahale etmem herhangi bir şey var mı? Tecrübelerinizi ve fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim, iyi forumlar diliyorum.

Belkide anüsü/yumurtalığı dışına döküldü Foto olmadan yorum yapılamaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Belkide anüsü/yumurtalığı dışına döküldü Foto olmadan yorum yapılamaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Anüs içeride dışa çıkmadı, anüs bölgesi içine kan oturmuş şekilde. Kafese elimi soktuğum an yapışıyor parçalarcasına.

Dışkı durumunu takip ediniz dışkılayamama sorunu olursa kulak çubuğuna az miktarda zeytinyağı damlatıp anüs çevresine bastırmadan masaj uygulayarak sürünüz.
Dışkısını rahatlıkla yapıyor takipteyim, salı günü 2. yumurta gelir diye düşünüyorum, salı günü erken saatlerde zeytinyağını uygulayacağım.