Karadeniz Pet

İstanbul uyguna yavru dişi muhabbet kuşu

MrvSrv

Yeni Üye
IRKI: jumbo kırması (kuşlardan anlayan biri söyledi)

02) CİNSİYETİ: dişi

03) YAŞI: 0-3 ay

04) SAĞLIK DURUMU: sağlıklı

05) VARSA BİLEZİK NO: var ama henüz bakmadım

06) FİYATI: 100 tl

07) İLAN GEÇERLİLİK TARİHİ:

08) ŞEHİR: istanbul

09) BAŞKA İLLERE GÖNDERİM: yok

10) İRTİBAT TELEFONU:

11) MAİL ADRESİ: mervededeoglu3467@gmail.com

12) ARANABİLECEK ZAMAN DİLİMİ: uygulama üzerinden 7/24 msj

13) AÇIKLAMALAR:

Merhabalar, kuşu alalı 2 gün oldu. Alma sebebim evdeki erkek kuşuma eş olmasıydı bir dişim daha var, fakat beklediğim bir tepki gelmedi :/ dişim erkeği istemezken normalde, bu dişi gelince asla birbirlerinden ayrılmadılar ve yeni dişiyide kabul etmediler :( dışarı saldığımda yeni kuş onların peşindeyken, benimkiler kaçıyor, salmasam yeni olan 2. Kafeste çırpınıp duruyor haline üzüldüm.
yavru jumba kırması muhtemelen iri bir kuş.
ürkek değil.

gerçekten bakmaya kıyamıyorum çok güzel bir kuş, üzülerek vericem :( benim çiftin yanında çok mazlum kaldı, erkek almayı düşündüm eş ama 4 kuşun sorumluluğunu alamam sanırım.

Son düzenleme:
Merhaba, Başakşehirde oturuyorum, marmarayın hangi durağı
Baya uzakmış, ben marmarayın ilk durağından binecektim yani başka bir il :)
Başakşehir'e marmarayla direkt ulaşım olmadığı için en yakın durak hangisi bilmiyorum.Maksimum yaya bir şekilde Sirkeciye kadar gelebilirim. Ama size de sirkeci çok uzak kalır 🥲

Evet baya uzakmışız ve evet sirkecide bana ters ve uzak kalıyor 😊

Nasip değilmiş 🥲 çok güzel bir kuş inşallah kendi gibi çok güzel bir yuvası olur 🤲🏻🌸
Size gelmesini isterdim gerçekten, gözünüz gibi bakacağınıza emindim 😊
Gerçekten çok güzel, benimkileride yeni almış olsaydım ilk tercihim beyazı vermek olmazdı, insan bakmaya kıyamıyor öyle güzel ki 😀

Size gelmesini isterdim gerçekten, gözünüz gibi bakacağınıza emindim 😊
Gerçekten çok güzel, benimkileride yeni almış olsaydım ilk tercihim beyazı vermek olmazdı, insan bakmaya kıyamıyor öyle güzel ki 😀
Bende isterdim alabilmeyi, çok güzel mavisi beyazı 🩵
Bence şans verin bakarsınız iyi anlaşırlar 🙂

Beyaz olan kafeste hiç durmuyor, yanlarına koydum istemiyolar kuyruğunu çekiştiriyor erkek, enson kafasını ısırıp baya bağırttı aldım. Beyazda onların yanına gitmek için kafeste inanılmaz stres oluyor, tellerden inmeyip hep bir çırpınma halinde diğer kafese gitmek için, bu gidişle ona başka eş alıcam sanırım 😃
Bizimkiler baya bir dışladı, hiç beklemiyordum.

Beyaz olan kafeste hiç durmuyor, yanlarına koydum istemiyolar kuyruğunu çekiştiriyor erkek, enson kafasını ısırıp baya bağırttı aldım. Beyazda onların yanına gitmek için kafeste inanılmaz stres oluyor, tellerden inmeyip hep bir çırpınma halinde diğer kafese gitmek için, bu gidişle ona başka eş alıcam sanırım 😃
Bizimkiler baya bir dışladı, hiç beklemiyordum.
Vereyim derken kuşları 4'lemeniz..😅
Yeni kuş gelince bu bebek kıymete biner 🤭

Vereyim derken kuşları 4'lemeniz..😅
Yeni kuş gelince bu bebek kıymete biner 🤭
Eşim beyazı vermeme konusunda çok ısrarcı, ben verme konusunda çünkü hayvan mutsuz, eşimde yanına eş al diyip duruyor, e tabi sorumlulukları da bende olunca bir cesaret gerekiyor 😃

Eşim beyazı vermeme konusunda çok ısrarcı, ben verme konusunda çünkü hayvan mutsuz, eşimde yanına eş al diyip duruyor, e tabi sorumlulukları da bende olunca bir cesaret gerekiyor 😃
E şimdi evde herkesin eşi var, o miniğin suçu ne, tek kalmış 🥲
Bence biraz zaman verin, sonrasında duruma göre eş alırsınız ☺️

E şimdi evde herkesin eşi var, o miniğin suçu ne, tek kalmış 🥲
Bence biraz zaman verin, sonrasında duruma göre eş alırsınız ☺️
Evet öyle yapayım en iysi, sabır en güzeli aslında aceleci davranıyorum beyaza üzülüp 😃

Merhaba hala sahiplendirmek istiyormusunuz başakşehire gelebilirm