Karadeniz Pet

Yeni kuş

Yeni kuş aldimda kutuda böyle dışkılamış strestenmi acaba yoksa bı sorun mu var
Heyecandan ishal olabilir kuşlar. Fotoğrafları sanırım flash açık çekmişsiniz,bu aldatır rengi farklı gösterebilir ki dışkı açık yeşil görünüyor.
Kuşun kısa bir videosunu paylaşın,beyaz peçete koyun kafes tabanına ve kuş 6-7 adet dışkı yapınca buraya flaşsız ve net çekilmiş fotoğrafı paylaşın.

Heyecandan ishal olabilir kuşlar. Fotoğrafları sanırım flash açık çekmişsiniz,bu aldatır rengi farklı gösterebilir ki dışkı açık yeşil görünüyor.
Kuşun kısa bir videosunu paylaşın,beyaz peçete koyun kafes tabanına ve kuş 6-7 adet dışkı yapınca buraya flaşsız ve net çekilmiş fotoğrafı paylaşın.
Yeni geldiler salmada herhangi gibi bir sorun yoktu su ve yemde yemiyorlar oldukları yerde duruyorlar

Ötme yem yeme vb hiç bir şey yapmıyorlar alalı 5-6 saat civarı oldu

Ama yem yeme ve su içmiyorlar yerlerinde sabit duruyorlar
Yem kırmayı bilmiyorlarsa sizin beslemeniz gerekir.Yem kırabiliyorlarsa yemi görebilecekleri rahat ulaşabilecekleri yere koyunuz.
İçine dışkı girer videodaki gibi koymayın ama

Yem kırmayı bilmiyorlarsa sizin beslemeniz gerekir.Yem kırabiliyorlarsa yemi görebilecekleri rahat ulaşabilecekleri yere koyunuz.
İçine dışkı girer videodaki gibi koymayın ama
Fark ettiler probiyotik vermeye başladım bu gün ilk defa otüler suyu içtiler mi görmedim ama umarım içip düzeliler

Son düzenleme:
Dışkılar kötü. Probiyotik 2-3 gün kullanılsın. İçme suyu olarak daima temiz su verilsin kapalı hazır su veya UV filtreli arıtma suyu 👍 Probiyotik kullandıktan sonra foto atarsınız

Mantar değilde kuruluk var gibi. Terramycin deri merhemi veyahut tatlı badem yağı sürebilirsiniz ayaklarda kuruma çatlama olduğu zaman,bakım için.
İlk güne göre yem yeme kabarık durma azaldı su içeriklerinide gördüm hareketlendiler ama koyu yeşil kuşun dışkı halen bu şekilde hafif kabarık duruyor bide kanatların arada sırada 2-3 cm yukarı kaldırıp indiriyor forumda bakınca yavru yeni gelen kuşlarda olan bir durumuş

Geri