Karadeniz Pet

Fikirlerinize İhtiyacım Var

Berrin hanım petshoplarda sahte yumurtalar var onlardan bir tane alıp kuluçka geçirmeyen dişinin altına koyarsanız hem yumurtalar zayi olmaz hem de bakar mı bakmaz mı anlamış olursunuz. Bende şayet yumrutada can varsa gitmesin diye didiniyorum. :) Hem kuşunuzu hem de yumurtaları kurtarma telaşesi işte.

En doğrusunu yapmışsınız aslında duruma göre diğer yumurtalı olan çiftiniz var sanırım onun altına kaydırırsınız yumurtalardan. Damarlandığını düşünüyorum günaha girmemiş oldunuz.. Bundan sonra da dikkat edin son 2 yavru kalınca falan erkeği ayırın başka kafese koyun

En doğrusunu yapmışsınız aslında duruma göre diğer yumurtalı olan çiftiniz var sanırım onun altına kaydırırsınız yumurtalardan. Damarlandığını düşünüyorum günaha girmemiş oldunuz.. Bundan sonra da dikkat edin son 2 yavru kalınca falan erkeği ayırın başka kafese koyun

Başka yumurtası olan çiftim yok şuan Onların günahına girmem yavrular çıktı 41 kere maşallah pazar günü 4 cü yumurta da çıktı 1 kaç gün sonra resim yüklecem nasıl kıyarım mebalini öderim Benden önce Annem izin verdi zaten

Son düzenleme:
aynen erkegi ayırın dişi baksın yavrulara yumurtada iken değil ama yavrular çıkınca ayırın

Geri