Karadeniz Pet

Herkese Ücretsiz Champion Yem ve Ballı Kraker

• Konbuyu başlatan ismail baktır
  • Başlangıç tarihi
Ya arkadaşlar vallada billa da herkese dönüş yapıyorlaaaaaarrrrrrrrr

Bunu da bizim canavalara yollamışlardı duruyor öyle daha :)
Bu konuyu ben dediğimde herkes kötülüyordu championu bakın adamlar özene özene neler yolladılar bana

Bu arada kargo parasına kadar ödemişler sağolsunlar

köpek maması ölçü kabı kédı oyuncagıda war sizde :)

kopegınız veya kedınız warsa royal canine. hills. proplandan şaşmayn derım bunlar pek faydalı deil bunun 300 gr yer gunde kılo alır ama fayda almaz dedigm markalardan 60 gr yer kılo almaz fayda alır

kopegınız veya kedınız warsa royal canine. hills. proplandan şaşmayn derım bunlar pek faydalı deil bunun 300 gr yer gunde kılo alır ama fayda almaz dedigm markalardan 60 gr yer kılo almaz fayda alır

Pek dert etmiyoruz kedimiz evden kaçtı :D Köpek olarakta kurzahaar cinsi av köpeği var onun için mama önemli değil maksat enerji alsın ;)
En yakın zamanda kedi sahipleneceğiz inşallah.

şu dönülmeyen arkadaşlara döndü mü champıon

Dur acelen ne hemen armut piş ağzıma düş oluyor seninki :) ben numune istediğimde 1 haftada anca döndüler. Bazen yoğunluk oluyormuş ilgilenemiyorlarmış bu işler aceleye gelmez ;) Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez sürekli meşgul etmeyin adamları 1 defa mesaj atın mutlaka geri döneceklerdir.

ben aldımm kardeşimm bana göre bişey yok :) ama bazı arkadaşlar endişeleniyordu ne zaman dönerler dönerler mi gi vb. :) onun için sordum

:) elbet dönerler merak etmeyin biz 3.yü alacaz bu sefer arkadaşımıza.Daha bir sıkıntı olmadı sadece 1 mamada skt atlanılmış onun yerine 2.yi gönderdiler sağolsunlar.

bende yazdim ama bana geri donmediler daha burdan da yazabilirsin ö m den yazabilirler...

bu champion renkli ekmekleri koyarak ne amacliyor