Karadeniz Pet

Kanatırcasına ısırıyor

Joestar

Yeni Üye
Merhaba, kuşum normalde bir akrabamızındı ve onlardayken sadece bir kişiye gidip onun sevmesşne izin veriyordu. Sonrasında ne yaşandı bilmiyorum ama o kişiye bile gitmeyip can acıtacak şekilde ısırmaya başlamış.(birkaç aydır onlarlaydı) Kuşçuya geri götürmüşler, ben de geri alıp bana vermelerini rica ettim. Şu an kafesine dokunmamdan, elimi içerisine sokmamdan çok rahatsız oluyor ve feci ısırıyor. Dışarı çıkardığımda elime geliyor, elimden yem yiyor, omzuma kafama konuyor ama omzuma konduğunda kulağımı yanağımı ısırıp kanattı :( ısırdığında ani tepkiler vermiyorum bağırmıyorum ama nasıl önüne geçebilirim acaba tavsiyelere açığım😔 bir de kafeste sürekli telleri ısırıyor ve kafesin tepesinde ters yürüyor. Nasıl sakinleştirebilirim?

Aşağıdaki konuyu okuyunuz. Sabır gerektiren bir süreçtir. Ama sabrın sonu selamet olur 🌸

Aşağıdaki konuyu okuyunuz. Sabır gerektiren bir süreçtir. Ama sabrın sonu selamet olur 🌸
Çok teşekkür ederim inşallah onu mutlu ve huzurlu hissettirecek bir ortam sunabilirim✨

Geri