Karadeniz Pet

Kuşumu Aldım :)

• Konbuyu başlatan AliBaris38
  • Başlangıç tarihi
A

AliBaris38

Guest
Ustalarım Kuşumu Almış Bulunmaktayım . Evine Geldi Alıştı Biraz . Daha Tam Uçamıyor . Herkesten Yorumlarını Bekliyorum

pvy5QN.jpg

kZ4MP7.jpg

NYaLQN.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun saglıkla besleyin bu kuşun kanadını kuyrugunu kim çekti acaba .

Ustam Kusun Kanadının Küçüklüğü Yeni Yeme Düştüğünden Olabilirmi ?

Teşekkür Ederim . Cinsiyetini Ne Zaman Öğrenebiliriz ve Sağlığı Hakkında Fotolara Bakarak Bi Yorum Yapabilirmisiniz ?

kuşun kanadı ve kuyruğu çekik değil kuş yeni tüylenmiş yeme yeni düşmüş

mrq Aynen öyle hocam teşekkür ederim . cinsiyet ve sağlığı hakkında yorumlarınız neler hocam ?

cinsiyet için bir şey söylemeye bence çok erken ama yinede gagasını tam net gösteren bi fotoğraf at bakalım. sağlık durumuda gayet iyi görünüyor ama tavsiyem eve yeni getirdiğiniz yeme yeni düşmüş kuşlara çok aşırı ilgi ve özen göstermeniz . mazallah hem çok çabuk hasta olurlar hemde yem kabuğunu kırmakta güçlük çekebilirler tavsiyem iyi korunabileceği bi köşeye koy kafesi ve yaklaşık bir ay kabuksuz yem ver kuşa.

Çok güzel bir yerli kuş sanırım.Hayırlı olsun tüyü kadar ömrü olsun.

Yeni Heme Düşme Hocam 3 Kardeşlerdi . Arkadaştan Aldım Kuşlarıda Büyüyene Kadar Her Gün Görüyordum zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:23 -->-> Daha önceki mesaj 20:19 --

Cinsiyeti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz Ustalarım ?

Z2vzNZ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:54 -->-> Daha önceki mesaj 20:23 --

Cevablarınızı Bekliyorum ...

Yeme dusen bir kus tam tuy olur. Bu kusun kanadini koparmislar. Fotoda flas var sanirim. 2 aylik erkek.

Son düzenleme:
bu kusun kanadı ve kuyrugu düsmüs, degistirebiliyorsanız degistirin... bu sekilde en az 2 ay ucamaz bu kus.

diğeride böyleydi :( Daha Yemi Filan Yiyemiyorda Tam Olarak ...

Bendeki 20 22 günlük yavruların kanatları bu kusunkinden daha uzun. Hem ense tüyleri tamamlanmıs, kanatlarının cok cok önce cıkmıs olması gerekiyordu.

Maaşallah çok tatlı güzel fakat kuşun kanatları ya çekilmiş ya düşmüş her ihtimale karşı değişim tavsiye ederim hocam

Malesef Değişim İmkansız :( Adamın Elinde Başka Kuş Yok . Bi Sorun Olurmu ki Hocam ? Uzamazmı Bir Daha ?

Kuşun kanadını eğer o kişi çekmediyse ve diğerlerinde de var ise muhtemelen annsi yolmuştur.. Hayırlı olsun güle güle besleyin

Geri