Karadeniz Pet

muhabbet kuşu ağzından yem çıkarma

ilk hangisini vereyim istanbul esenyurtta oturuyorum yakınımda üniversite yok diye biliyorum
ilk doksitilin mi vereyim ozaman
İstanbul'da imkanlarınız yeterli bence kanatlı uzmanı bulma olasılığınız da yüksek. Veteriner atayışına girseniz daha iyi olur.
Ben ise; doksisiklin etkenliye başlayabilirsiniz, bu durumda zararı olmaz diye düşünüyorum.

arabamız olmadığı ve toplu taşıma çok kalabalık olduğu için uzağa götüyremiyorum

kuş sıcak olan yerlere gitmek istiyor koltuk altına filan girmeye çalışıyor birde veterinerin verdiği ilacı vereyim mi

1696853721297.jpeg

Oksitetrasiklin vermiş ilaç olarak doksisiklin de alayım mı ilaç bu 350tlmiş 6 yere sordum sadece bir yerde varmış
1696856917297.jpeg

aynı veterinere tekrar götürdüm Oksitetrasiklin vermiş ilaç olarak kusmasıda mantardan değilmiş diyor eliyle gagasının altını gezdirince çıkarttı kusmuğu
birde sizin dediğiniz dioksil mi bu mu daha iyi olur

çok yemedi elle beslemek istiyorum ama şırınganın ucunda aparat yok nasıl yapabilirim patates haşladım

merhaba dün akşamdan beri bu kadar yedi çok azda yem yedi çoğunlukla darı yedi

Ekli dosyalar

• asdasdasdGörsel 2023-10-09 saat 16.56.50_7a6e9995.jpg
    asdasdasdGörsel 2023-10-09 saat 16.56.50_7a6e9995.jpg
    98.6 KB · Görüntüleme: 4
ağzına yaklaştırdım yemek istemiyor bugünde çok az yedi kursaktan vereyim mi vericeksem ne kadar vericem

ağzına yaklaştırdım yemek istemiyor bugünde çok az yedi kursaktan vereyim mi vericeksem ne kadar vericem
YouTube'dan video izlemeden asla yapmayınız. Aparatı nereden sokacağınız ve kuşu tutuş pozisyonunuz önemli. O yüzden video izlemeden yapmayın. Orada miktarıda görürsünüz zaten..
Ama sonrasında veteriner arayışına girip besleme dışında müdahale etseniz iyi olur. Göz göre göre hastalığı ilerlemesin..

merhaba kuş 3-4 gün önce tamamen iyleşti lakin şimdide viyaklamaya başladı acaba normal midir

oksittetrasiklin verdim doksilin yoktu göz damlasını bulamadım

Geri