Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu bu hangi hastalık

Abdulkadir Bektaş

Yeni Üye
Merhaba ben bir gün sokak satıcısından iki kuş almıştım sonra o kuşlardan biri 3 ay sonra sonra öldü bir tanesi diğeri de yalnızlıktan üzülmesin diye yanına bir tane eş almaya gittim benim kuş eş beğenmedi orada birbiriyle eşleşmiş kuşlar vardı adam bana teklif etti dedi ki bu iki kuşu al seninkini ver reddedince 2 kuşu 1 kuş fiyatına verdi sonra ben bu iki kuşu aldım dişi olanın tırnağı yoktu adama durumu söyledim adam dedi ki ben kontrol ederim dedi öyle bişey olsa söylerim dedi sonra ikisinin de hasta olduğunu öğrendim ikisinede bir ay boyunca bağışıklık sistemi düzenleyici verdim sonra bir ay mola verdim sonra bir daha bağışıklık sistemi düzenleyici verdim daha sonra veteriner dedi ki salmonella ilacı ver dedi ilacı aldım onu verdim ve bir hafta verdikten sonra bu duruma geldiler bu durum normal mi bir de erkek hareketli dişi arada kısık sesle ötüyor ama tüyleri kabarık duruyor tavsiyeleriniz varmı

Streamable.com a yükleyip video linkini atar mısınız? Tünekte olursalar iyi olur. Yandan da çekiniz. Ve yeni yapılmış dışkılarına da bakmak isterim. Hangi marka takviyeleri kullandınız?
Önceden veterinerden aldığım son kullanma tarihi yırtılmış bir ilaç verdiler ücretsiz olarak şimdi 1 haftadır medicol adında bir ilaç kullanıyorum dışkıları bel altına yapışmamış video nasıl yükleniyor

Geri