Karadeniz Pet

muhabbet kuşum hasta ne yapmalıyım

cherry

Yeni Üye
1,5 yaşındaki dişi kuşumun son iki gündür normalden fazla uyuduğunu fark ettim. hatta diyebilirim ki sürekli uyuklama halinde. ne yapmam gerek acaba? şimdiden teşekkür ederim.

streamable linki ve fotoğrafları

Ekli dosyalar

• 20231122_161451.jpg
    20231122_161451.jpg
    487.4 KB · Görüntüleme: 5
  • 20231122_161428.jpg
    20231122_161428.jpg
    344.3 KB · Görüntüleme: 6
Videoda cere üstü tüyleri haricinde gözüme çarpan anormal bir durum yok.
Dışkısı iyi değil. Hepsi o şekilde mi, başka belirti var mı? Hastalanan çoğu kuşta olan belirtiler dışında spesifik bir belirti olmalı..

Videoda cere üstü tüyleri haricinde gözüme çarpan anormal bir durum yok.
Dışkısı iyi değil. Hepsi o şekilde mi, başka belirti var mı? Hastalanan çoğu kuşta olan belirtiler dışında spesifik bir belirti olmalı..
halsizlik iştahsızlık dışında bir belirti yok... Gün içinde evde olmadığım için dışkı takibini yapamadım. bu belirtiler icin şimdilik entrobac başlayacağım. cere üstündeki problem nedir acaba? uzun süredir böyle ama sağlıklı olduğu için bir problem olduğunu düşünmemiştim maalesef:/

halsizlik iştahsızlık dışında bir belirti yok... Gün içinde evde olmadığım için dışkı takibini yapamadım. bu belirtiler icin şimdilik entrobac başlayacağım. cere üstündeki problem nedir acaba? uzun süredir böyle ama sağlıklı olduğu için bir problem olduğunu düşünmemiştim maalesef:/
Entrobac varsa verin, dal darı varsa onu da verin. Kekik çayı yapabilirsiniz.
Cere üstü lekelenmesi bazen solunum kaynaklı problemden dolayı olabiliyor..

Geri