Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun zorlanma sesi devam eden zorlanma sesi ne yapabilirim astım bronşit bağırsak enfeksiyonj durumu var mı

1)Antibiyotik kullandığı için ilk etapta üç gün kullanın. Sonraki hafta; haftada 1 güne dönün.
2) Evet
3)15 güne bir kullanılabilir. Ama temin etmenizde öncelik değil.
Çok teşekkür ederim,işlerinizde kolaylıklar dilerim. İyi günler ,sevgi saygılar.

İyi günler efendim merhabalar, rahatsız ettiğim için üzgünüm sizler için uygunsa kanatları titriyor buna iyi gelecek urunleri alabilir miyim internette karamin probiyotik, 4 in 1mix , b72 powermax , geasol tarzı urunler onermiş . Veterinerin hırıltılı solunumda verdigi ismini soylemedigi kan kahverengi kırmızı renkli antibiyotik en güçlü antibiyotik dedigi bir hafta kullandık gecmedi petshoptan vitamin aldık titreme ishal için yine geçmedi sizler ne onerirsiniz iyi gunler youtube a koyuyorum

video burdaydı tyson damla 4 in 1 mix ritaform geasol bunlar bahsediliyor ufaklık bu astımdan sonra çok zorlaniyor evi hic cereyanda birakmadik babasinda sıkıntı yok ama ufaklık biraz hasta yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim yordugum için simdiden özür dilerim herkese iyi günler

video burdaydı tyson damla 4 in 1 mix ritaform geasol bunlar bahsediliyor ufaklık bu astımdan sonra çok zorlaniyor evi hic cereyanda birakmadik babasinda sıkıntı yok ama ufaklık biraz hasta yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim yordugum için simdiden özür dilerim herkese iyi günler
Kuşun güncel videosu mu, kuş hiç iyi durmuyor da... Kusma var mı?

Ağız kenarlarında koku var mı ve kusması kokuluz salyalı mıydı?
Evet dogrudur dediginiz gibi. Bu durum 2 haftadır var. Normalde astıma benzer durumu vardı internette araştırdım galiba Bağırsak enfeksiyonu ya da kuruluk hastalığı var babası normal duruyor kendisi 3 yaşında aynı kafesteler usutmediler ama onceden astım benzeri durum vardı. Kusmalar dediginiz gibi agzina ya da kafese yapışıyor

Evet dogrudur dediginiz gibi. Bu durum 2 haftadır var. Normalde astıma benzer durumu vardı internette araştırdım galiba Bağırsak enfeksiyonu ya da kuruluk hastalığı var babası normal duruyor kendisi 3 yaşında aynı kafesteler usutmediler ama onceden astım benzeri durum vardı. Kusmalar dediginiz gibi agzina ya da kafese yapışıyor
Kuşları mutlaka ayırın. Kusma birden çok hastalıkta görülebilir, dışkısı nasıl, kötü kokusu var mı ağız kenarında? Kuruluk diye bir hastalık yoktur ama onun dışında her şey olabilir. Veteriner imkanlarınızı zorlamanız gerekecek ama kuş için olabildiğince hızlı...

Kuşları mutlaka ayırın. Kusma birden çok hastalıkta görülebilir, dışkısı nasıl, kötü kokusu var mı ağız kenarında? Kuruluk diye bir hastalık yoktur ama onun dışında her şey olabilir. Veteriner imkanlarınızı zorlamanız gerekecek ama kuş için olabildiğince hızlı...
Efendim balikesirdeyim burada veterinerler kedi kopek daha cok en bilgili olanlardan birine goturmustum fayda etmedi ama onerebileceginiz takviye ya da bir sey var midir ? Kafesi ayirayim o zaman dediginiz gibi sundan dolayi tutuyordum babasi arada kizini yokluyor.
Dışkısı İshal seklindeydi gecti biraz. Halsizlik çok. Kötü koku almadım ama elime alinca halsizlik var maalesef. Onerebileceginiz seyleri dinliyorum .Bilgilileriniz isime yarayacaktır yaradı da.

Kuşları mutlaka ayırın. Kusma birden çok hastalıkta görülebilir, dışkısı nasıl, kötü kokusu var mı ağız kenarında? Kuruluk diye bir hastalık yoktur ama onun dışında her şey olabilir. Veteriner imkanlarınızı zorlamanız gerekecek ama kuş için ..
Video yukledim dışkıyla ilgili burada da görünürse diye size buradan da göndermeyi deneyeyim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20231113_004030_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20231113_004030_WhatsApp.jpg
    797.6 KB · Görüntüleme: 10
Bunda dışkısı belli olmuyor ama kursak mantarı, koksidiyoz gibi hastalık belirtilerine bakınız. Dışkı siyahsa koksidiyoz yakın olabilir
Kursak mantarı gibi duruyor siz ne oneriyorsunuz 4 in 1mix aldım başka neler onerirsiniz siteden yem aldım hastalıkla ilgili once sonra yemi denilenden aldım. Başka onerileriniz varsa dinliyorum . Şimdiden teşekkürler sağ olun

Ekli dosyalar

• IMG-20231113-WA0014.jpg
    IMG-20231113-WA0014.jpg
    116.8 KB · Görüntüleme: 7
Evet, son dışkısı kötü değil gibi. Kursak mantarında fungistop yaygın kullanılıyor. Ama bence iyice emin olduktan sonra kullanın..
Anladım sizlere seyi soracagim veterinerler gercekten burada hic maalesef bilmiyor ve dışarısı cok soguk hasta haliyle çıkarsa daha kotu üşütür sizce kursak mantari mı var başka bir şey mi fikrinizi merak ettim tabi ki tahmin . 4 in 1 mix aldım işe yarar mı yoksa fungistop mu onerirsiniz .iyi gunler

Anladım sizlere seyi soracagim veterinerler gercekten burada hic maalesef bilmiyor ve dışarısı cok soguk hasta haliyle çıkarsa daha kotu üşütür sizce kursak mantari mı var başka bir şey mi fikrinizi merak ettim tabi ki tahmin . 4 in 1 mix aldım işe yarar mı yoksa fungistop mu onerirsiniz .iyi gunler
Ben neyi olduğunu anlayamadım. Son dışkısı koksidiyoz değil gibi ama kursak mantarı mıdır bilemem. Kursak mantarı için fungistop iyi.

Ben neyi olduğunu anlayamadım. Son dışkısı koksidiyoz değil gibi ama kursak mantarı mıdır bilemem. Kursak mantarı için fungistop iyi.
Anladım efendim fungistop gelene kadar 4 in 1mix sonra fungistop gecsem olur mu sonra da probiyotik veya gervit mi ile rahatlatmaya çalışırım Allah kısmet ederse hepsi saglikli olsun olun inşallah siteden
.Natural King Yabani Sağlık Tohumu Karışımı x 1
.Mavi Haşhaş Tohumu ( 1. KALİTE ) x 1
.Breeding Tohum (Versele Laga Üretim Destekleyici) x 1
.Mikro Siyah Küçük Çekirdek x 1
Dal Darı (Normal Boy Tilki Darı 2023 Yılı Üretimi) x
.Japon Darısı ( 1. Kalite )
Keten Tohumu (1. Kalite) x 1
.Versele Laga Yabani Sağlık Tohumu x 2
.Dal Darı (Normal Boy Tilki Darı 2023 Yılı Üretimi) bunlardan alıyorum azar azar fayda edecegini dusunur musunuz ya da bu kotu gelir dediginiz var mı ?
her sey için teşekkür ederim yine tekrardan 🙏

Son düzenleme:
Geri