Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun zorlanma sesi devam eden zorlanma sesi ne yapabilirim astım bronşit bağırsak enfeksiyonj durumu var mı

Anladım efendim fungistop gelene kadar 4 in 1mix sonra fungistop gecsem olur mu sonra da probiyotik veya gervit mi ile rahatlatmaya çalışırım Allah kısmet ederse hepsi saglikli olsun olun inşallah siteden
.Natural King Yabani Sağlık Tohumu Karışımı x 1
.Mavi Haşhaş Tohumu ( 1. KALİTE ) x 1
.Breeding Tohum (Versele Laga Üretim Destekleyici) x 1
.Mikro Siyah Küçük Çekirdek x 1
Dal Darı (Normal Boy Tilki Darı 2023 Yılı Üretimi) x
.Japon Darısı ( 1. Kalite )
Keten Tohumu (1. Kalite) x 1
.Versele Laga Yabani Sağlık Tohumu x 2
.Dal Darı (Normal Boy Tilki Darı 2023 Yılı Üretimi) bunlardan alıyorum azar azar fayda edecegini dusunur musunuz ya da bu kotu gelir dediginiz var mı ?
her sey için teşekkür ederim yine tekrardan 🙏
Mikro siyah küçük çekirdek alakasız ama kötü bir şey yok diğer yazdıklarınızda, yerse ne ala.

Mikro siyah küçük çekirdek alakasız ama kötü bir şey yok diğer yazdıklarınızda, yerse ne ala.
Tamamdır her sey için teşekkür ederim ileride aklıma takılan olursa izninizle sormak isterim, mesgul ettigim zamanlariniz için özür dilerim ,tekrardan kolay gelsin . Umarım iyileşir .Herkesin muhabbet kuşuna sağlık sıhhat diliyorum

Tamamdır her sey için teşekkür ederim ileride aklıma takılan olursa izninizle sormak isterim, mesgul ettigim zamanlariniz için özür dilerim ,tekrardan kolay gelsin . Umarım iyileşir .Herkesin muhabbet kuşuna sağlık sıhhat diliyorum
Estağfurullah sorabilirsiniz tabi bildiğim bir şeyse yardımcı olmak isterim. Geçmiş olsun 🍀

Geri