Karadeniz Pet

Sevo'nun derdi.

• Konbuyu başlatan Sevtap DERİN
  • Başlangıç tarihi
Cok bilen arkadaslar ne oldu hani yumurta sevtap hanım 2gun daha yalnız kusun poposuna 1-2 damla zeytinyagi ile cok hafif bir masaj yapin bakin sabaha dahi birakabilir.

Hayırdır kardeşim kimseyi zan altında bırakmayınız. Onlar benim mutluluğuma ortak olmaya çalıştı ama boğazımda kaldı tabii. :( Şans yok bende şans.

Popo kismindaki tuyler yumurta oldugu zamanda aciliyor ayrica disi kus yuvaliktan disari cikmiyor yumurta olan kustaki tum belirtiler ayni cok bilen arkadaslar diyip insanlari rencide etmezseniz sevinirim.sevtapim kader dostum benim :-(

Selen'im en çok biz çektik zaten. :( Valla kanser olacağım bunlar yüzünden. :(

Hayırdır kardeşim kimseyi zan altında bırakmayınız. Onlar benim mutluluğuma ortak olmaya çalıştı ama boğazımda kaldı tabii. :( Şans yok bende şans.

valla sevtap ben kuşlara aralık ayına kadar süre taniyorum ozamana kadar yaptilar yaptilar yapmadilar gidip 2 sinide vericem yerine hamile çift kuş alicam.

valla sevtap ben kuşlara aralık ayına kadar süre taniyorum ozamana kadar yaptilar yaptilar yapmadilar gidip 2 sinide vericem yerine hamile çift kuş alicam.

Bende bayramdan sonra vermeyi düşünüyorum. Bunlar beni sinir stres sahibi yaptı. Ne çektim ya. :(

Yumurta var diyorlarsa belki büyüktür de çıkaramıyordur garibim

Ay benim kuşlar çiftleşiyor da ne oluyor. :D Olmayınca olmuyor makus talihimiz. :D
Benimki yumurta yaptida noldu erkek ah koca kafali erkek kirdi o guzelim yumurtayi bende onun kafasini kiracam az kaldi :)
sesleri sorun degil sesleri güzel hele benım erkek kuş cok güzel ötüyor. ama çifleşmiyolar işte kedi getrisem korudan çifleşirler heralde :=)

Otmesin sinirliyim ben benimkilere al bir kopek pitbull dobernan koy karsilarina bak nasil korkudan ciftlesicekler :):p

Benimki yumurta yaptida noldu erkek ah koca kafali erkek kirdi o guzelim yumurtayi bende onun kafasini kiracam az kaldi :)

Otmesin sinirliyim ben benimkilere al bir kopek pitbull dobernan koy karsilarina bak nasil korkudan ciftlesicekler :):p

Ahahahahaha :D :D Ben koysam anında yumurta çıkartır benim dişi korkudan. :D

iyi fikir aslinda selen. korkudan erkek bile yumurta yapar :D hahahaha ama bu sefer de yumurta olup erkek yumurtayi kırsa kafasını koprarım valla.

Ahaha iyice canilesmeye basladik :):):):) sevtapimmmmmm

Tek cani ben degilmisim cemmmm artik delirmeye basladik sonumuz vahim :)

selen sevtap durumlarimiz ayni aralık ayına kadar çifleşti çifleşti yok çifleşmedi gidip vercem hazir çişleşmiş kuş alcam valla. yeter ya bune. :D nerdeyse kediler de çifleşcek bizimkiler anca kafa sallaiyor :D bir birini kaşiyo

Kuşta yumurta var ama yumurta sıkışmış olabilir mi ? Ağzına yağ damlatın ve poposuna sürün. Serkan abi böyle söylemişti bana.

Benim kimseyi rencide ettigim yok ama selen hanim siz ukalalik yapiiyorsunuz benim yazdiklarimi iyi okuyun ben yumurta yok demedim hemen yumurtlar diyen arkadaslara seslendim sadece anliyacak kadar zeki oldugunuzu tahmin ederek yaziyorum selen hanim. ...

Benim kimseyi rencide ettigim yok ama selen hanim siz ukalalik yapiiyorsunuz benim yazdiklarimi iyi okuyun ben yumurta yok demedim hemen yumurtlar diyen arkadaslara seslendim sadece anliyacak kadar zeki oldugunuzu tahmin ederek yaziyorum selen hanim. ...

Hüseyin Bey lütfen ortamı germeyelim. Selen sadece benim üzülmeme dayanamadığından size o şekilde cevap verdi. Çünkü gerçekten artık sinir stres sahibi olduk bu kuşlar yüzünden. Bütün belirtiler mevcut ve kuş yumurtlamıyor bir türlü. Yuvadan da çıkmıyor perişan oldu. İlk mesajınızda yumurta yok demiştiniz ona istifaden demiştir. Ukalalık yapmıyor sadece bana destek olmaya çalışıyor. Çünkü ikimizde gerçekten uzun süredir bekliyoruz ve bir türlü olmuyor. Ve inanın güzel bir habere hasret kaldık yani. Düşünün Selen 2 yıldır bekliyor. Geçenlerde dişisi yumurtladı ve öyle bir talihsizliktir ki erkek yumurtayı kırmış.

Geri